Zmiany w skrzynkach w 0.25

Witajcie,

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.25 twórcy planują przeprowadzić spore zmiany w systemie łupów.

Głównym ich celem jest ograniczenie nadmiernego zdobywania skrzynek (głównie złotych i platynowych) przez dobrych graczy i sprawienie, aby wszyscy byli w stanie je zdobyć. Wprowadzone zostaną następujące zmiany:

  • Skrzynki nie będą już możliwe do zdobycia w normalnych bitwach w żadnym z trybów
  • Skrzynki nie będą już posiadały szansy na przyznanie skrzynki wyższego poziomu
  • Skrzynki będą teraz zawierać tylko jeden typ nagrody (za to w większej liczbie)
  • Skrzynki będą teraz zawierać 2-godzinne wzmocnienia zamiast 12-godzinnych (wzmocnienia które posiadamy już w ekwipunku pozostaną bez zmian)
  • Zawartość skrzynek zostanie poprawiona, platynowe skrzynki będą okazjonalnie zawierać złoto
  • Wszystkie skrzynki będą miały szanse na przyznanie pojazdu w formie wypożyczenia
  • Skrzynki będą nagrodą w nadchodzącym systemie misji kontraktowych (znaczące źródło)

To wszystko oznacza, że średnia wartość skrzynek wzrośnie, aczkolwiek będą one zawierać mniej łupów w postaci wzmocnień (krótszy czas).

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij