Zmiany na rosyjskiej stronie Armored Warfare

Witajcie,

Ostatnio na rosyjskiej stronie Armored Warfare zaszło kilka zmian. Wprowadzono nową funkcję wyszukiwania, która po wpisaniu przez nas wybranego słowa wyszukuje je w kilku kategoriach. Dziś przyjrzymy się tej opcji.

Wpisane przez nas słowo (w polu oznaczonym przez 0) zostanie wyszukane w 6 kategoriach:

1. Gracze
2. Bataliony
3. Pojazdy
4. Podstrony
5. Aktualności
6. Wideo

Każda z kategorii ma swoją osobną zakładkę, dzięki czemu szybko znajdziemy to czego szukamy. Dodatkowo, opcja ta jest o tyle ciekawa, że nie tylko możemy wyszukać szybko interesujący nas artykuł lub materiał wideo, ale również gracza i batalion wraz z ich statystykami:

Karta gracza

Karta batalionu

Statystyki są widoczne tylko po zalogowaniu się. Ponadto, statystyki gracza są widoczne tylko wtedy, gdy on sam ustawi je jako „publiczne„.

Być może pewnego dnia doczekamy się takiej opcji i u nas.

 Tłumaczenie RU-PL: luk_zloty

 Źródło: aw.mail.ru

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij