Zapomniane czołgi Armored Warfare?

Czołgiem!

Nasi koledzy z serwisu PanzerSofa postanowili pogrzebać w starych plikach gry i przygotowali krótką listę pojazdów, które były na różnym etapie ukończenia, ale z jakiegoś powodu nie pojawiły się grze.

Jak myślicie, czy któryś z nich pojawi się jeszcze w grze? Zapraszam do lektury 🙂


Leopard 1A3

Podczas grzebania w plikach odnaleziono odniesienia do czołgu o nazwie Leopard 1A3, który różni się od wersji A1 i A5 bardziej kanciastą wieżą.

Poniżej możecie zobaczyć render wykonany przez Audrey Wong ze Streamine Studios. Wygląda na to, że model jest gotowy, ale najwidoczniej twórcy gry postanowili pójść w OF-40 w pierwszej kolejności. Można by przypuszczać, że Leopard 1A3 znalazłby się na 4 tierze.


BMD-3

Był widoczny na jednym ze starych zrzutów ekranu oraz na filmiku. Dzisiaj nie ma po nim śladu.


Boxer AFV

Okazuje się że i ten pojazd, uzbrojony w pociski 40 mm, miał zostać dodany do gry.


BTR-T

Do gry może, albo mógł, trafić też ciężki rosyjski pojazd, będący modyfikacją czołgu T-55, w którym wymieniono wieżę mniejszą wieżyczką, uzbrojoną w armatę 30 mm 2A42 oraz wyrzutnie PPK 9M113 Konkurs.


Dardo IFV

A słyszeliście o tej maszynie? W rzeczywistości jest to dość nowoczesny pojazd, wszedł do służby w 2002 roku, który może strzelać pociskami 25 i 30 mm.


Fennek

Spekuluje się, że do gry miano wprowadzić kołowy samochód rozpoznawczy Fennek, produkowany w Niemczech i Holandii. Miał być uzbrojony w 40 mm pociski PP i OB. Pojazd w realnym świecie wszedł do służby w 2003 roku i sprawdził się w Afganistanie.


SPG

Odrobina o ostatecznie wycofanych z gry SPG: Hiacynt-S oraz M110: obrażenia pocisków HE pierwszego wynosiły 927, a drugiego szalone 1287 w wersji podstawowej oraz 1416 w wersji ulepszonej, wystrzeliwanych co 17 sekund!

Hiacynt-S w hangarze

200mm amerykańska artyleria M110


Leopard 2K

Z jakiegoś powodu ta wersja niemieckiego MBT mogła strzelać, poza standardowymi pociskami 120 mm, również 20 mm AP-kami. Prawdopodobnie twórcy z Obsidian chcieli zamontować Leopardowi działko.


Puma IFV

Maszyna, która zaczęła wchodzić na wyposażenie Bundeswehry w 2015 roku, pojawiła się również w alfie Armored Warfare. Uzbrojono ją tam w pociski 30 i 76 mm.


T-10M

Ten legendarny pojazd wymieniany jest w opisach trzech typach pocisków 122 mm. Prawdopodobnie to ten czołg zastąpiono potem IS-7.


 Źródło: vk.com

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij