Zachęć kolegę do powrotu – czyli akcja na RU

Czołem!

Marketingowcy z Rosji nie próżnują i właśnie wymyślili kolejny sposób na zwiększenie populacji na swoich serwerach. Tym razem, kierują swą uwagę w stronę byłych graczy.

Akcja skierowana jest do aktywnych graczy, którzy mają zapraszać swoich byłych towarzyszy broni, którzy to z jakiegoś powodu przestali grać w Armored Warfare.

Zachęcić do powrotu do gry można poprzez specjalną stronę lub bezpośredni link. Zapraszający gracze mogą otrzymać następujące bonusy:

  1. Każdy gracz, który powróci dzięki zaproszeniu, gwarantuje zapraszającemu platynową skrzynkę
  2. Pięciu „nawróconych” graczy skutkuje nagrodą w postaci 3 dni konta premium dla zapraszającego
  3. Rozegranie przynajmniej jednej bitwy z co najmniej dziesięcioma „powracającymi” towarzyszami gwarantuje zapraszającemu czołg T-64AV Hunter

Aby gracz wliczał się do liczby „powracających”, nie mógł on rozegrać ani jeden bitwy od ponad 30 dni. A co będzie z tego miał, że powróci do gry?

  1. 3 dni konta premium i 3 000 000 kredytów za sam powrót
  2. 1000 szt. złota za stoczenie 10 bitew
  3. T-64AV Hunter za 25 zwycięstw

Łatwe do zdobycia nagrody z pewnością zachęcą wielu graczy zarówno do odświeżenia kontaktów, jak i do powrotu do gry. Myślicie że i u nas przydałoby się coś podobnego? Napiszcie nam swoje zdanie w komentarzach.

 Źródło: aw.mail.ru

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij