YouTube i materiały sponsorowane

Witajcie,

Jak być może część z Was już zauważyła, od jakiegoś czasu na YouTube ukazują się różne sponsorowane materiały (jedne lepsze drugie gorsze) związane z Armored Warfare.

Niemniej jednak, wygląda na to, że wydawca powoli zaczyna promować swoją grę. Wpierw dostaliśmy materiał od PhlyDaily, a teraz przyszła pora na The Mighty Jingles:

Jak myślicie, pomoże to w zwiększeniu populacji graczy?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

 • Herianm AW

  Sebek brakuje Ci w artykule „,że”. Przekopiuj i wklej w odpowiednie miejsce 😛

  • Dzięki, musiałem usunąć za dużo. 😛

 • Kamil Pakosz

  Coś chyba ten kodzik nie działa , pisze że już wykorzystany xD

  • Kod miał ograniczoną ilość użyć, ale sugeruję poczekać do jutra. 🙂

 • Mateusz Brzostowski

  Lepsze to niż nie robienie niczego, wygląda na to że nareszcie komuś na szczycie zajarzyła żarówka… oby to nie był tylko przebłysk

 • Spichris

  Oby więcej takich akcji – im większy zasięg tym lepiej, popieram. Tylko tu nasuwa się pytanie czy w takim wypadku uznają produkt za pełnowartościowy w obecnym wydaniu czy mają zamiar czymś nas zaskoczyć?

 • PEREZ _345

  Wszystko ładnie i pięknie, tylko oby się ludzie co dla WG pracują w tą „kampanię reklamową” nie angazowali, w tym wyżej wymieniona osoba Mighty Jingles.

  • Ryszard Ochódzki

   Mighty Jingles zrezygnował ze współpracy z MoneyGayming po aferze z wprowadzeniem Chryslera GF.

 • „TMJ: My.com have been in touch with the news that since the first 1000 codes went so quickly they’re going to be giving me more codes to giveaway, probably tomorrow. So watch this space and I’ll let you know here, on Facebook and on Twitter when you can grab yourself a premium vehicle in case you missed it the first time.”

 • Sławomir bomberdew

  Do momętu puki aktualizacje nie przestaną wtglądać tak.
  (Po wprowadzeniu tydzień nic nie działa.Po tygodniu wchodzi hotfix naprawiający krytyczne błedy,wprowadza 10 nowych,przywraca 100 byłych a 1000 istniejących pozostaje jak było).
  Takie akcje nie podniosą populaci.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij