[Wyniki] Konkurs Miesiąca – Grudzień

Witajcie,

Pora ogłosić wyniki naszego pierwszego konkursu miesiąca. Komu udało się uzyskać najlepszy wynik w jednej z trzech konkurencji w trybie PvE? Sprawdźmy. 🙂

Na wstępie wspomnę jednak o dwóch rzeczach, które spowodowały, iż znaczna część zgłoszeń nie została zaakceptowana. Część z was użyła pojazdów wyższego poziomu niż 5 (PC).

Dodatkowo, w swoim zgłoszeniu należało zamieścić zrzuty ekranu ze wszystkich zakładek z ekranu podsumowania bitwy, jeden nie wystarczył. Wszystkie niezbędne informacje znajdowały się w regulaminie.

Wersja PC

Nick Obrażenia Nick Obrażenia po wykryciu Nick Zniszczenia
Pireansot 34 055 REMF 15 516 Capion 17

Dodatkowo, SNOW_LEOPARD jako czwarty zwycięzca.

Wersja PS4

Nick Obrażenia Nick Obrażenia po wykryciu Nick Zniszczenia
bigtour7 29 065 – – – – – – SierraAlpha0 16

Wersja XBO

Nick Obrażenia Nick Obrażenia po wykryciu Nick Zniszczenia
– – – – – – – – – – – – – – – – – –

Dziękuje wszystkim za udział i gratuluję zwycięzcom. Styczniowa edycja niedługo wystartuje.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij