Współpraca

Jeśli trafiłeś na tę część naszego portalu to znaczy, że znasz profil naszej działalności i jesteś zainteresowany kooperacją z nami.

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy i służymy pomocą w następujących aspektach:

  • testy i recenzje produktów
  • konkursy
  • turnieje
  • wpisy sponsorowane
  • banery reklamowe
  • kampanie reklamowe
  • patronat
  • inne, poinformuj nas o swoich pomysłach

Aktualnie budujemy swoją przyszłość jako portal multigamingowy, skupiający fanów i społeczności wokół interesujących gier.

Przez ponad 2 lata budowaliśmy platformę ArmoredWarfare.pl i jesteśmy miejscem, w które trafia każdy polski gracz, szukający informacji o grze. W kluczowych momentach rozwoju mieliśmy ponad 120.000 unikalnych wejść na stronę, miesięcznie. Nasz fanpage lubi blisko 2.000 użytkowników, a jego rozwój regularnie obserwują gracze, nie tylko z Polski. Organizowaliśmy dwa duże turnieje PvP, w tym jeden międzynarodowy, na skalę europejską – który do tej pory był największym tego typu wydarzeniem w Armored Warfare na serwerze EU.

Wszystkie te aspekty spowodowały, że pragniemy się rozwijać i kierować swoje zainteresowania nie tylko w obszarze jednej gry. Planujemy dotrzeć do graczy z pozostałej części Europy i skupiać całe społeczności w jednym miejscu, wokół wielu tytułów. Zdajemy sobie sprawę, iż aby było to możliwe strona musi być dostępna również w języku angielskim. Tak narodził się pomysł GameStone – wyjątkowego miejsca, gdzie będzie można znaleźć nie tylko najświeższe informacje z ulubionej gry, ale również porady, recenzje, wywiady i wiele, wiele więcej.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego.

Tylko razem możemy osiągnąć wspólny sukces!

wspolpraca(at)gamestone.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij