Wieści z RU – Hi-end content

Aloha!

Ciekawe informacje nadciągają z forum naszych rosyjskich sąsiadów, odnośnie nadchodzących i planowanych trybów w 2018 roku. Przyjrzyjmy się co tam takiego napisali cyrlicą.

Przez pierwszą połowę roku rozwijany będzie tryb bitew rankingowych. Po zakończeniu sezonu testowego uruchomiony zostanie pierwszy „pełnoprawny” sezon tego trybu.

Co jednak bardziej interesujące z naszego punktu widzenia, zapowiedziano pierwsze testy trybu dla batalionów w okolicy lata. Pełne uruchomienie nowego trybu miałoby natomiast nastąpić na jesieni.

Stara grafika prezentująca mapę Wojen Terytorialnych

Z tej okazji, uchylono rąbka tajemnicy, czym miałby charakteryzować się tryb bitew batalionowych. Twórcy zwracają uwagę na aspekty takie jak:

  • Dostępność i przystępność zarówno dla małych jak i dużych batalionów
  • Rozgrywki mają przynosić korzyści wszystkim członkom batalionu
  • Liczą się walki „batalion vs batalion„, bez przypadkowych uczestników
  • Tryb powinien wspierać politykę, dyplomację, relacje i sojusze (niekoniecznie w formie wbudowanych opcji – przyp. red.)
  • Tryb musi być skonstruowany w taki sposób by uniknąć „nudy” na mapie – gdy wszystkie terytoria są podzielone między największe klany i nic się nie dzieje
  • Istotna jest przejrzystość, proste reguły działania i brak błędów (taaa jasne – przyp. red.)
  • Nagrody muszą rekompensować graczom trud i zaangażowanie
  • Zarówno tryb Wojen Terytorialnych, jak i tryb Lords of War, nie spełniały powyższych wymagań. Globalna mapa skutkowała podzieleniem mapy pomiędzy najlepszych i stagnacją, z kolei LoW był zbyt chaotyczny, nie zostawiając zbyt wiele miejsca na dyplomację i zawieranie sojuszy

Twórcy są przekonani, że bazując na dotychczasowych doświadczeniach będą mogli zaoferować graczom ciekawy i satysfakcjonujący tryb. Więcej szczegółów oczywiście pojawi się później (w przyszłym tygodniu ~sebastor), obiecano też konsultacje z przedstawicielami batalionów (na 99% chodzi o opinie Rosjan, nie Europejczyków – przyp. red.).

Co o tym sądzicie? Czyżby w końcu do gry miał zawitać pełnokrwisty „Hi-endowy” tryb?Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie oraz jak według Was powinien wyglądać tryb dla batalionów.

 Źródło: aw.mail.ru

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij