[Urodziny] Twórca

Witajcie,

Świetnie sobie radzicie z tworzeniem różnego rodzaju obrazów w programach graficznych? W takim razie ten wyjątkowy konkurs będzie idealny dla was! Dlaczego jest on taki specjalny?

Ponieważ macie niepowtarzalną okazję stworzenia czegoś co zostanie dodane do Armored Warfare. Mowa tutaj o detalu i awatarze, który będzie reprezentował Gamestone.

Dla obu wspomnianych elementów dostaniecie pewne wytyczne, które chciałbym, abyście spełnili. O ile przy detalu będziecie mieli trochę swobody to przy awatarze, chcę abyście stworzyli coś konkretnego. Detal i Awatar to oddzielne konkurencje, do obu możecie wysyłać zgłoszenia.

ZADANIE


Detal

Waszym zadaniem jest stworzenie detalu, który ma reprezentować blog Gamestone. W tym celu użyjecie loga w postaci litery G. Całość powinna składać się z odcieni srebra, bieli oraz błękitu (może być to jeden z tych kolorów lub ich mieszanka). Jeżeli uda wam się wkomponować słowo Gamestone w logo to tym lepiej, aczkolwiek nie jest to niezbędne.

Tworzony detal musi mieć rozdzielczość 1024×1024 piksele, oprócz tego będziecie musieli dołączyć kopię detalu w rozdzielczości 128×128 pikseli. Format pracy – PNG, tło przezroczyste.

Styl graficzny powinien pasować do Armored Warfare i reszty dostępnych detali w grze. Przykładowy detal z gry:

Jeżeli uważacie, że macie lepszy pomysł na detal to możecie dodatkowo załączyć swoją własną propozycję. Jeżeli będzie naprawdę dobra to mogę wybrać właśnie ją.

Tutaj znajdziecie link do loga GS: Klik oraz Klik


Awatar

Tak jak w przypadku detalu, tak i tutaj wasza praca musi mieć określony wymiar, ponownie jest to 1024×1024 piksele. Również i tutaj musicie dołączyć kopię, ale tym razem w rozdzielczości 256×256 pikseli. Format pracy – PNG, tło przezroczyste.

Przejdźmy do tego jak ów awatar ma wyglądać. Przede wszystkim, ma on w swoim stylu, wyglądzie przypominać Alexandra Cortez:

To co ma go odróżniać od oryginału to:

 • blond włosy
 • niebieskie oczy
 • mundur (w stylu żołnierza ONZ, spróbujcie umieścić na barku postaci niebieski beret)
 • logo G (postarajcie się na umieszczenie gdzieś na stroju postaci loga Gamestone, jeżeli według was nie będzie dla niego miejsca w obrazku lub nie będzie pasować do ogólnego wyglądu to możecie z niego zrezygnować)
 • awatar może, ale nie musi, posiadać zarost
 • awatar nie może być jedynie kopią Corteza z lekko wprowadzonymi zmianami, powinniście stworzyć go od zera
 • awatar powinien być wykonany w takim samym stylu graficznym jak reszta dostępnych w grze

Poniżej znajdziecie link do loga oraz do kilka awatarów, które mogą was zainspirować w tworzeniu swojej pracy: Klik oraz Klik


NAGRODY


Detal

Zwycięzca dostanie dowolny wybrany przez siebie pojazd premium do 6 poziomu włącznie (lub złoto 3 250 szt.) oraz zrobiony przez siebie detal, gdy ten zostanie dodany do gry


Awatar

Zwycięzca otrzyma dowolny wybrany przez siebie pojazd premium do 7 poziomu włącznie (lub złoto 5 500 szt.) oraz zrobiony przez siebie awatar, gdy ten zostanie dodany do gry (tylko dwóch graczy w grze będzie posiadać ten awatar)


Uwaga!

Dodatkowo, jeżeli będzie to możliwe to stworzony przez was detal/awatar zostanie podpisany waszym nickiem z gry. Za zakończenie jeszcze jedna, ale za to bardzo istotna informacja.

Efekt końcowy waszej pracy będzie oceniany przez mnie. Jeżeli uznam, że detal/awatar nie wygląda dostatecznie dobrze, lub nie spełnia moich oczekiwać to po prostu nie zostanie on wprowadzony do gry. W takim przypadku dostaniecie jedynie część swojej nagrody – pojazd premium/złoto.


Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin tego konkursu.


Regulamin

 • Konkurs rozpoczyna się 12 lipca 2018 roku o godzinie 21:00
 • Konkurs kończy się 26 lipca 2018 roku o godzinie 23:59
 • Zgłoszenia należy przesłać na adres redakcja@gamestone.pl w tytule wiadomości wpisując Twórca – Nazwa Konkurencji (detal lub awatar) – Swój Nick
 • W przypadku wygranej, zwycięzca będzie musiał podać swoje dane (My.com ID, nick oraz serwer)
 • Nagrody (pojazdy premium oraz detale podane w opisie konkursu) trafią bezpośrednio na konta zwycięzców po zakończeniu Konkursu (do 30 dni roboczych)
 • Nadesłane zgłoszenia będą oceniane na podstawie podanych w opisie konkursu wytycznych oraz generalnego wyglądu pracy
 • Wasza praca nie może być wulgarna, obraźliwa ani łamać oficjalnych zasad gry Armored Warfare (EULA)
 • Przesłanie zgłoszenia przez uczestnika jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest on jego autorem oraz, że w żaden sposób przy tworzeniu swojej pracy nie naruszył praw autorskich, ani innych praw osób trzecich
 • Uczestnik konkursu, przez fakt przystąpienia do Konkursu, zezwala Organizatorowi Konkursu (Gamestone, tj. osoba prywatna Sebastian Kuzioła) oraz podmiotowi, który zostanie wskazany przez Organizatora Konkursu, na nieodpłatne oraz nieograniczone w czasie i miejscu korzystanie z pracy konkursowej w następującym zakresie:
  • Publiczne rozpowszechnianie
  • Tworzenie kopii
  • Wprowadzenie do obrotu, użyczenie, najem, dzierżawa oryginału albo egzemplarzy
  • Wydawanie i rozpowszechnianie, w szczególności w środkach masowego przekazu
  • Wprowadzanie do pamięci komputera, i serwerów sieci komputerowych, umieszczanie w sieci Internet
  • Decydowanie o wszelkich aspektach handlowych i marketingowych wykorzystania pracy
  • Tłumaczenie, przystosowanie, a także dokonywanie jakichkolwiek innych zmian w Haśle bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
 • Zwycięzca zobowiązuje się względem Gamestone do niewykonywania nadzoru autorskiego nad sposobem korzystania z pracy
 • Zwycięzca oświadcza, iż Gamestone jest uprawniona do korzystania z nadesłanej pracy w sposób anonimowy – bez konieczności podawania danych autora
 • Zwycięzca upoważnia Gamestone do przenoszenia praw, o których mowa w niniejszym regulaminie, na inne osoby lub podmioty
 • Zwycięzca nie będzie dochodzić od Gamestone, ani od jakiegokolwiek innego podmiotu wykorzystującego utwór (nadesłaną pracę) lub jego fragmenty, praw do oznaczenia utworu nazwiskiem lub pseudonimem, praw do decydowania o pierwszym udostępnieniu utworu publiczności, prawa nadzoru nad sposobem korzystania z Utworu oraz prawa do otrzymania egzemplarzy autorskich


sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij