[Urodziny] Twórca

Witajcie,

Świetnie sobie radzicie z tworzeniem różnego rodzaju obrazów w programach graficznych? W takim razie ten wyjątkowy konkurs będzie idealny dla was! Dlaczego jest on taki specjalny?

Ponieważ macie niepowtarzalną okazję stworzenia czegoś co zostanie dodane do Armored Warfare. Mowa tutaj o detalu i awatarze, który będzie reprezentował Gamestone.

Dla obu wspomnianych elementów dostaniecie pewne wytyczne, które chciałbym, abyście spełnili. O ile przy detalu będziecie mieli trochę swobody to przy awatarze, chcę abyście stworzyli coś konkretnego. Detal i Awatar to oddzielne konkurencje, do obu możecie wysyłać zgłoszenia.

ZADANIE


Detal

Waszym zadaniem jest stworzenie detalu, który ma reprezentować blog Gamestone. W tym celu użyjecie loga w postaci litery G. Całość powinna składać się z odcieni srebra, bieli oraz błękitu (może być to jeden z tych kolorów lub ich mieszanka). Jeżeli uda wam się wkomponować słowo Gamestone w logo to tym lepiej, aczkolwiek nie jest to niezbędne.

Tworzony detal musi mieć rozdzielczość 1024×1024 piksele, oprócz tego będziecie musieli dołączyć kopię detalu w rozdzielczości 128×128 pikseli. Format pracy – PNG, tło przezroczyste.

Styl graficzny powinien pasować do Armored Warfare i reszty dostępnych detali w grze. Przykładowy detal z gry:

Jeżeli uważacie, że macie lepszy pomysł na detal to możecie dodatkowo załączyć swoją własną propozycję. Jeżeli będzie naprawdę dobra to mogę wybrać właśnie ją.

Tutaj znajdziecie link do loga GS: Klik oraz Klik


Awatar

Tak jak w przypadku detalu, tak i tutaj wasza praca musi mieć określony wymiar, ponownie jest to 1024×1024 piksele. Również i tutaj musicie dołączyć kopię, ale tym razem w rozdzielczości 256×256 pikseli. Format pracy – PNG, tło przezroczyste.

Przejdźmy do tego jak ów awatar ma wyglądać. Przede wszystkim, ma on w swoim stylu, wyglądzie przypominać Alexandra Cortez:

To co ma go odróżniać od oryginału to:

 • blond włosy
 • niebieskie oczy
 • mundur (w stylu żołnierza ONZ, spróbujcie umieścić na barku postaci niebieski beret)
 • logo G (postarajcie się na umieszczenie gdzieś na stroju postaci loga Gamestone, jeżeli według was nie będzie dla niego miejsca w obrazku lub nie będzie pasować do ogólnego wyglądu to możecie z niego zrezygnować)
 • awatar może, ale nie musi, posiadać zarost
 • awatar nie może być jedynie kopią Corteza z lekko wprowadzonymi zmianami, powinniście stworzyć go od zera
 • awatar powinien być wykonany w takim samym stylu graficznym jak reszta dostępnych w grze

Poniżej znajdziecie link do loga oraz do kilka awatarów, które mogą was zainspirować w tworzeniu swojej pracy: Klik oraz Klik


NAGRODY


Detal

Zwycięzca dostanie dowolny wybrany przez siebie pojazd premium do 6 poziomu włącznie (lub złoto 3 250 szt.) oraz zrobiony przez siebie detal, gdy ten zostanie dodany do gry


Awatar

Zwycięzca otrzyma dowolny wybrany przez siebie pojazd premium do 7 poziomu włącznie (lub złoto 5 500 szt.) oraz zrobiony przez siebie awatar, gdy ten zostanie dodany do gry (tylko dwóch graczy w grze będzie posiadać ten awatar)


Uwaga!

Dodatkowo, jeżeli będzie to możliwe to stworzony przez was detal/awatar zostanie podpisany waszym nickiem z gry. Za zakończenie jeszcze jedna, ale za to bardzo istotna informacja.

Efekt końcowy waszej pracy będzie oceniany przez mnie. Jeżeli uznam, że detal/awatar nie wygląda dostatecznie dobrze, lub nie spełnia moich oczekiwać to po prostu nie zostanie on wprowadzony do gry. W takim przypadku dostaniecie jedynie część swojej nagrody – pojazd premium/złoto.


Poniżej znajdziecie szczegółowy regulamin tego konkursu.


Regulamin

 • Konkurs rozpoczyna się 12 lipca 2018 roku o godzinie 21:00
 • Konkurs kończy się 26 lipca 2018 roku o godzinie 23:59
 • Zgłoszenia należy przesłać na adres redakcja@gamestone.pl w tytule wiadomości wpisując Twórca – Nazwa Konkurencji (detal lub awatar) – Swój Nick
 • W przypadku wygranej, zwycięzca będzie musiał podać swoje dane (My.com ID, nick oraz serwer)
 • Nagrody (pojazdy premium oraz detale podane w opisie konkursu) trafią bezpośrednio na konta zwycięzców po zakończeniu Konkursu (do 30 dni roboczych)
 • Nadesłane zgłoszenia będą oceniane na podstawie podanych w opisie konkursu wytycznych oraz generalnego wyglądu pracy
 • Wasza praca nie może być wulgarna, obraźliwa ani łamać oficjalnych zasad gry Armored Warfare (EULA)
 • Przesłanie zgłoszenia przez uczestnika jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest on jego autorem oraz, że w żaden sposób przy tworzeniu swojej pracy nie naruszył praw autorskich, ani innych praw osób trzecich
 • Uczestnik konkursu, przez fakt przystąpienia do Konkursu, zezwala Organizatorowi Konkursu (Gamestone, tj. osoba prywatna Sebastian Kuzioła) oraz podmiotowi, który zostanie wskazany przez Organizatora Konkursu, na nieodpłatne oraz nieograniczone w czasie i miejscu korzystanie z pracy konkursowej w następującym zakresie:
  • Publiczne rozpowszechnianie
  • Tworzenie kopii
  • Wprowadzenie do obrotu, użyczenie, najem, dzierżawa oryginału albo egzemplarzy
  • Wydawanie i rozpowszechnianie, w szczególności w środkach masowego przekazu
  • Wprowadzanie do pamięci komputera, i serwerów sieci komputerowych, umieszczanie w sieci Internet
  • Decydowanie o wszelkich aspektach handlowych i marketingowych wykorzystania pracy
  • Tłumaczenie, przystosowanie, a także dokonywanie jakichkolwiek innych zmian w Haśle bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
 • Zwycięzca zobowiązuje się względem Gamestone do niewykonywania nadzoru autorskiego nad sposobem korzystania z pracy
 • Zwycięzca oświadcza, iż Gamestone jest uprawniona do korzystania z nadesłanej pracy w sposób anonimowy – bez konieczności podawania danych autora
 • Zwycięzca upoważnia Gamestone do przenoszenia praw, o których mowa w niniejszym regulaminie, na inne osoby lub podmioty
 • Zwycięzca nie będzie dochodzić od Gamestone, ani od jakiegokolwiek innego podmiotu wykorzystującego utwór (nadesłaną pracę) lub jego fragmenty, praw do oznaczenia utworu nazwiskiem lub pseudonimem, praw do decydowania o pierwszym udostępnieniu utworu publiczności, prawa nadzoru nad sposobem korzystania z Utworu oraz prawa do otrzymania egzemplarzy autorskich


sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij