[Urodziny] Starcie Tytanów

Witajcie,

Konkurs ten jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą się wykazać swoimi umiejętnościami w grze. Z racji, iż obecne wydarzenie Flashpoint trwa w trybie PvP to konkurs ten również się w nim odbędzie.

Także i tutaj grać będziecie na poziomach 5-7. Możecie wziąć udział w trzech konkurencjach, do każdej jest przypisane nieco inne zadanie.

ZADANIA


Twierdza

Twierdza – Bądź jak niezdobyta twierdza! Twoim zadaniem jest uzyskanie jak największej liczby potencjalnie otrzymanych obrażeń w trzech bitwach. Innymi słowy, otrzymaj jak najwięcej trafień i zablokuj jak najwięcej z nich swoim pancerzem.

Jest jeden warunek, który musisz spełnić, aby twoje wyniki zostały uznane – musisz przeżyć. Zrzuty ekranu należy wykonać ze wszystkich czterech zakładek z wynikami, w ostatniej z nich musi być widoczny zaznaczony fragment.

Wygrywa gracz, którego suma wartości „Uniknięte potencjalne obrażenia” z trzech bitew jest największa.


Żniwiarz

Żniwiarz – Nie oszczędzaj nikogo, bądź jak niemiłosierny żniwiarz! Twoim zadaniem jest zniszczenie jak największej liczby przeciwników w trzech bitwach.

Zrzuty ekranu należy wykonać ze wszystkich czterech zakładek z wynikami, w ostatniej z nich musi być widoczny zaznaczony fragment.

Wygrywa gracz, którego suma wartości „Zniszczono wrogów” z trzech bitew jest największa.


Zwiadowca

Zwiadowca – Bądź oczami swojej drużyny i poprowadź ją do zwycięstwa! Twoim zadaniem jest uzyskanie jak największej liczby zadanych obrażeń dzięki twojemu podświetlaniu w 3 bitwach.

Jest jeden warunek, który musisz spełnić, aby twoje wyniki zostały uznane – bitwy muszą być wygrane. Zrzuty ekranu należy wykonać ze wszystkich czterech zakładek z wynikami, w ostatniej z nich musi być widoczny zaznaczony fragment.

Wygrywa gracz, którego suma wartości „Uszkodzenia po wykryciu” z trzech bitew jest największa.


NAGRODY


Twierdza

Nagrodą jest Type 96B oraz unikalny detal.


Żniwiarz

Nagrodą jest Marder 2 oraz unikalny detal.


Zwiadowca

Nagrodą jest AMX-10RCR Bastille Day oraz unikalny detal.


Nagroda specjalna

Jeżeli któremuś z graczy uda się wygrać we wszystkich trzech konkurencjach to zamiast wspomnianych wyżej pojazdów otrzyma on Type 99A2-140 oraz unikalny detal.


REGULAMIN

 • Wydarzenie rozpoczyna się 11 lipca 2018 roku o godzinie 18:00
 • Wydarzenie kończy się 18 lipca 2018 roku o godzinie 23:59
 • Liczą się wyłącznie bitwy z trybu PvP z poziomu 5-7
 • Zgłoszenia z wynikami należy wysyłać na adres redakcja@gamestone.pl w tytule wiadomości wpisując Starcie Tytanów – Nazwa konkurencji – Swój Nick
 • Gra w plutonach jest dozwolona
 • W przypadku remisu zwycięzcą zostanie ten gracz, który nadesłał swoje ostatnie zgłoszenie jako pierwszy
 • Zrzuty ekranu które będą nieczytelne, lub zostaną poddane obróbce graficznej, nie będą brane pod uwagę
 • Liczą się tylko te wyniki, które zostały zrobione w trakcie trwania wydarzenia
 • W przypadku wygranej, zwycięzcy będą musieli podać swoje dane (My.com ID, nick oraz serwer)
 • Nagrody trafią bezpośrednio na konta zwycięzców po zakończeniu konkursu (może to zająć trochę czasu)
 • Jeżeli gracz posiada już dany pojazd premium to zamiast niego dostanie jego równowartość w złocie
 • Jeżeli będzie to konieczne to zostaną dodane dodatkowe zasady

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij