Type 99A2 140 w chińskim sklepie premium

Witajcie,

W to, iż serwer CN będzie posiadał ekskluzywną zawartość, chyba nikt nie wątpił. Dzięki temu, że Kongzhong zarządza na tamtejszym rynku WoT, wiedzieliśmy mniej więcej czego możemy się spodziewać.

Mam tutaj rzecz jasna na myśli „unikalne” pojazdy premium, które istnieją wyłącznie w tamtejszej wersji gry.

Niemniej jednak, chyba nikt z nas nie spodziewał się, że zawitają one do Armored Warfare aż tak szybko. Do chińskiego sklepu premium trafiła paczka (w przedsprzedaży), która oprócz kilku bonusów zawiera również pierwszy pojazd premium 10 poziomu – Type 99A2 140 (kilka statystyk).

Jak sama nazwa wskazuje, jest to Type 99A2, w unikalnym błękitnym kamuflażu, wyposażony w działo kalibru 140 mm (wygląda identycznie jak to z XM1A3).

Paczka kosztuje 3 888 CNY (około 2 150 zł), ale możemy obniżyć jej cenę poprzez wykonanie specjalnych zadań (rozegranie x bitew, zadanie x obrażeń itp.) – w sumie jest ich 20, zaliczyć można tylko jedno dziennie.

Zawartość paczki trafi na konta graczy 25 sierpnia. To co nie ulega wątpliwości to to, że za jakiś czas z pewnością zobaczymy kolejne wynalazki. 😉

 Źródło: zz.kongzhong.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij