Tiran 6 oraz zmiany w izraelskiej gałązce

Witajcie,

Na stronie AW pojawił się nowy artykuł z serii „Na warsztacie„. Tym razem dotyczy on kolejnego izraelskiego MBT 3 poziomu – Tiran 6. Oprócz tego poinformowano o zmianach w izraelskiej gałązce.

W tym newsie skupię się głównie na nadchodzących zmianach, jeżeli chcecie poczytać o samym pojeździe to odsyłam was do wspomnianego wyżej artykułu. Link znajdziecie tutaj: Klik

[…] Zapowiedzieliśmy już inny pojazd na poziomie 3 – czołg podstawowy Sho’t Kal Dalet. Tiran 6 (który pierwotnie miał być pojazdem premium) zastąpi ową maszynę na 3 poziomie, natomiast Sho’t Kal Dalet zostanie przeniesiony na 2 poziom, zaś M51 Super Sherman stanie się pojazdem premium na najniższym poziomie gałęzi.

[…] Z tej samej przyczyny w gałęzi istnieje luka na 7 poziomie – toczyliśmy wiele wewnętrznych dyskusji na temat liczby czołgów Merkawa i o tym, że mało się one między sobą różnią. Odnieśliśmy wrażenie, że, mówiąc krótko i na temat, za dużo byłoby wyglądających tak samo czołgów. Inny kandydat na 7 poziom, wersja Sabra, ma ten sam problem. Wygląda optycznie jak Magach 7C 6 poziomu, zaś przeniesienie samego Magacha 7C na 7 poziom oznaczałoby kompletnie nierealistyczne przedsięwzięcie, które zdarzyło się nam już w przeszłości i którego nie chcemy powtórzyć.

Obecne rozwiązanie jest kompromisem pomiędzy wymogami stawianymi przez z jednej strony przez projektantów gier, a z drugiej strony przez specjalistów od pozyskiwaniu nowych graczy dla Armored Warfare. Co się tyczy M51 – będziecie mieli okazję łatwego pozyskania go za darmo (i nie martwcie się, obejdzie się bez skrzynek z łupami).

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij