Tiran 6 oraz zmiany w izraelskiej gałązce

Witajcie,

Na stronie AW pojawił się nowy artykuł z serii „Na warsztacie„. Tym razem dotyczy on kolejnego izraelskiego MBT 3 poziomu – Tiran 6. Oprócz tego poinformowano o zmianach w izraelskiej gałązce.

W tym newsie skupię się głównie na nadchodzących zmianach, jeżeli chcecie poczytać o samym pojeździe to odsyłam was do wspomnianego wyżej artykułu. Link znajdziecie tutaj: Klik

[…] Zapowiedzieliśmy już inny pojazd na poziomie 3 – czołg podstawowy Sho’t Kal Dalet. Tiran 6 (który pierwotnie miał być pojazdem premium) zastąpi ową maszynę na 3 poziomie, natomiast Sho’t Kal Dalet zostanie przeniesiony na 2 poziom, zaś M51 Super Sherman stanie się pojazdem premium na najniższym poziomie gałęzi.

[…] Z tej samej przyczyny w gałęzi istnieje luka na 7 poziomie – toczyliśmy wiele wewnętrznych dyskusji na temat liczby czołgów Merkawa i o tym, że mało się one między sobą różnią. Odnieśliśmy wrażenie, że, mówiąc krótko i na temat, za dużo byłoby wyglądających tak samo czołgów. Inny kandydat na 7 poziom, wersja Sabra, ma ten sam problem. Wygląda optycznie jak Magach 7C 6 poziomu, zaś przeniesienie samego Magacha 7C na 7 poziom oznaczałoby kompletnie nierealistyczne przedsięwzięcie, które zdarzyło się nam już w przeszłości i którego nie chcemy powtórzyć.

Obecne rozwiązanie jest kompromisem pomiędzy wymogami stawianymi przez z jednej strony przez projektantów gier, a z drugiej strony przez specjalistów od pozyskiwaniu nowych graczy dla Armored Warfare. Co się tyczy M51 – będziecie mieli okazję łatwego pozyskania go za darmo (i nie martwcie się, obejdzie się bez skrzynek z łupami).

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij