Tanks Reloaded: Startujemy 20 kwietnia

Witajcie,

W końcu nadszedł ten czas. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy ogłosić, iż aktualizacji 0.19 „Tanks Reloaded” pojawi się na serwerach już 20 kwietnia 2017 roku!

Aktualizacja “Tanks Reloaded” i jej główna zawartość – Balans 2.0 – oznaczają początek nowej ery dla Armored Warfare.

Balans 2.0 zawiera ogromną ilość zmian w grze (opisane poniżej), które reprezentują podstawę dla przyszłego rozwoju gry, w tym ogromnej ilości aktualizacji z nową zawartością, które zostaną wprowadzone w bliskiej przyszłości. Oczywiście 0.19 samo w sobie również wprowadzi nową zawartość, do której zalicza się:

 • 26 nowych pojazdów
 • Nowa mapa PvP “Zakłady Chemiczne
 • Nowa mapa Globalnych Operacji “Martwa Przepaść
 • Dwie nowe misje PvE
 • Tryb Starć

Oprócz wielu poprawek i naprawy błędów do gry powróci T-72B3 – czołg podstawowy 8 poziomu. Mamy też dobrą wiadomość dla graczy, którzy zakupili T-72B3 przed wprowadzeniem aktualizacji 0.19. Otrzymają oni zwrot całego wydanego złota na ten pojazd, a oprócz tego zatrzymają ten czołg dla siebie po tym jak zostanie już naprawiony!

OBCHODY STARTU AKTUALIZACJI

W celu odpowiedniego powitania aktualizacji 0.19 przygotowaliśmy dla Was kilka różnych wydarzeń, w których każdy będzie mógł wziąć udział. Zaplanowaliśmy cały miesiąc konkursów i wydarzeń dla wszystkich, w tym wyzwania w grze, akcje w mediach społecznościowych oraz specjalne giveawaye.

Nie zapomnijcie śledzić nas na:

To jednak nie koniec! Począwszy od 20 kwietnia, gracze którzy wygrają określoną ilość bitew otrzymają niesamowite nagrody:

 • Złoto
 • Platynowe skrzynki z łupem
 • Czas premium

Nie przegap tej okazji i zgarnij coś dla siebie!


Główne nowości w aktualizacji 0.19

BALANS 2.0

Balans 2.0 to określenie na szereg zmian jakie wejdą do Armored Warfare w ramach aktualizacji 0.19, który z kolei jest konieczny, aby rozwiązać problemy rozgrywki na wysokich poziomach i zmniejszyć skoki mocy między poziomami pojazdów w grze.

Inny ważny element Balansu 2.0 to ponowna ocena wszystkich kluczowych mechanizmów rozgrywki, w tym mechaniki obrażeń, zdolności klas, modyfikacji, ulepszeń i umiejętności załóg. Pragniemy, aby mechaniki te zostały tak dopracowane, aby zapewniły zbalansowaną i ekscytującą rozgrywkę.

Dowiedz się więcej o Balansie 2.0 ze strony poświęconej temu zagadnieniu.

NOWA MAPA GLOBALNYCH OPERACJI „MARTWA PRZEPAŚĆ”

Inspiracją mapy o wymiarach 1800×1800 był Kaukaz, obejmujący lekko pofałdowane tereny oraz małe fragmenty górskich terenów, graniczące z obszarem zurbanizowanym, gdzie ludność została zdziesiątkowana przez konflikty.

Podczas misji Lwy Nekwela zaatakowały rolniczy region, wybiły ludność w mieście i przejęły kontrolę nad wszystkimi środkami transportu, lokalną rafinerię oraz zainstalowały swoje oddziały wojskowe. Następnie inna frakcja, zwana TRF, przejęła kontrolę nad regionem, zlikwidowała wrogie frakcje i eksploatuje lokalne zasoby. Uzbroiła nawet obywateli, ale nie uczyniła nic, aby zapewnić bezpieczeństwo ludności cywilnej.

Próbujesz przejęć kontrolę od TRF, aby zaprowadzić na obszarze porządki i zlikwidować bezprawie. Siły przeciwne nie poddają się i próbują wykorzystać konflikt pomiędzy DBM i TRF, aby odzyskać obszar.

Dowiedź się więcej o tej mapie z dedykowanego artykułu.

NOWA MAPA PVP „ZAKŁADY CHEMICZNE”

W zniszczonym świecie Armored Warfare, działające zakłady chemiczne to coraz większa rzadkość. Dwie siły walczą o przejęcie tej instalacji ukrytej na pustyni Mojave.

Przeszłość nie była zbyt łaskawa dla tych zakładów chemicznych. Toksyny pokryły duży rejon fabryki oraz przyległych terenów, jednak nadal jest to bardzo wartościowy obiekt.

Dowiedź się więcej o tej mapie z dedykowanego artykułu.

NOWA MISJA PVE „RAIDING PARTY”

Musisz infiltrować kopalnię rzadkiego surowca, którą przechwycili wojskowi najemnicy znani jako Lang Qun. Pod żadnym pozorem nie możesz dopuścić do otwarcia obiektu, bo w przeciwnym razie w ręce wroga wpadnie duża dostawa cennych surowców.

Aby osiągnąć swój cel, w ramach partyzanckiej akcji musisz sabotować obiekt, zniszczyć kilka wejść do kopalni, odciąć wroga od przyszłych dostaw, a następnie szybko uciec, zanim zaskoczy Cię wróg!

NOWA MISJA PVE „WATCHDOG”

Masz za zadanie pomóc miastu, które znajduje się w stanie oblężenia i jest nękane bombardowaniami. Choć przez ponad tydzień było pod ostrzałem, miejscowemu ruchowi oporu udało się spowolnić natarcie wroga. Siły wroga czyhają jednak na granicy, zaś zasoby miejscowego ruchu oporu są na wyczerpaniu, więc kolejny atak wroga jest tylko kwestią czasu.

Jeśli dojdzie do inwazji miasta, podobnie straszny los czeka niebawem też okolice. Powstrzymaj nacierające siły zbrojne i wykurz je raz na zawsze!

TRYB STARĆ

Z powodu problemów z populacją w trybie PvP, co wiąże się z problemem wystartowania bitw 15 vs 15 podczas mniej popularnych godzin. Zgodnie z tym co wspomnieliśmy we wcześniejszych artykułach, wprowadzamy nowy tryb który będzie nazywał się starcie. W sytuacji podczas której na serwerze będzie zbyt mało ludzi, mecze PvP będą startować w trybie 5 vs 5 lub 3 vs 3.

W związku z tym przygotowaliśmy kilka przerobionych map, specjalnie dla tego trybu:

 • Zimna Stal
 • Cerber
 • Reaktor
 • Rurociągi

W tym trybie obowiązują normalne zasady PvP.


Na koniec krótka informacja związana z wczorajszym artykułem. Na serwerze RU została już wprowadzona opcja resetu progresji.

 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij