Święto Wojska Polskiego – Konkurs na FB #2

Witajcie,

Poniżej znajdziecie informację o kolejnym konkursie, również i ten odbywa się w grze, z okazji Święta Wojska Polskiego. Jeżeli szukacie czegoś prostszego to jutro na FB zapewne pojawi się kolejna łamigłówka.

Poziom 6, dwie nagrody za PvP oraz PvE. Macie 24 godziny na rozegranie bitew oraz wrzucenie zrzutów ekranu wyniku do komentarza pod tym postem. Wygrywają najlepsze wyniki.

  • Poziom: 6
  • Tryb: PvP & PvE
  • Link do posta: Klik

Wszystkie zrzuty ekranu/odpowiedzi należy zamieszczać pod oryginalnym postem, do których linki znajdują się powyżej, z danego dnia dla danej platformy.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij