Święto Wojska Polskiego – Konkurs na FB #1

Witajcie,

Z okazji Święta Wojska Polskiego, My.com przygotowało dla graczy ze wszystkich platform kilka konkursów, w których możecie wygrać m.in. polskie pojazdy premium.

Od 15 do 19 sierpnia 2018 roku, na oficjalnych polskich stronach AW na Facebooku, będą pojawiać się wspomniane konkursy. Poniżej znajdziecie informację o tym co jest dzisiejszym zadaniem:


PC

Macie 24 godziny na rozegranie meczów oraz wrzucenie wyników do komentarza pod tym postem. Najlepszy wynik PvP oraz PvE zgarnia pakiet polskich pojazdów oraz oznaczeń na pojazdy.

  • Poziom: 4
  • Tryb: PvP & PvE
  • Link do posta: Klik


PS4, XBO

Aby wygrać musicie wykręcić najlepszy wynik pod względem zadanych obrażeń na poziomie 6. Możecie używać dowolnych pojazdów, jedna nagroda przypada na jeden pojazd dostępny w grze.

Jedna osoba może wygrać tylko raz, nagrody to BWP-1M „Puma”! Macie czas do końca 19 sierpnia. Zgłoszenie musi zawierać wszystkie 5 screenów z zakładek z podsumowania bitwy.

  • Poziom: 6
  • Tryb: Globalne Operacje
  • Link do posta PS4: Klik
  • Link do posta XBO: Klik


Wszystkie zrzuty ekranu/odpowiedzi należy zamieszczać pod oryginalnym postem, do których linki znajdują się powyżej, z danego dnia dla danej platformy.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij