Średnia hawajska dla każdego!

Hej,

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nawiązaniu współpracy promocyjnej między Mail.ru a siecią KFC. Wydawca Projektu Armata oferował kod zniżkowy, z kolei sieć pułkownika Sandersa odwdzięczała się zawartością premium do wykorzystania w grze.

Najwidoczniej rosyjscy gracze lubią jeść, gdyż właśnie wystartowała nowa promocja. Tym razem z siecią pizzerii Papa John’s. Przy zamówieniu w wysokości min. 639 rubli (na Białorusi – 21,5 rubla), gracze mogą podać kod promocyjny ARMATA, co zaowocuje drugą pizzą gratis. Dodatkowo, po zjedzeniu bitwy, nasi sąsiedzi, którzy skorzystali z oferty promocyjnej będą mogli zagrać nowiutkim AMX-10P PAC-90 MERC, niszczycielem czwartego poziomu (lub cieszyć się jego równowartością w złocie jeśli dany pojazd już posiadają).

Warunki promocji są dość proste. Należy złożyć zamówienie on-line za minimum podaną kwotę, wybierając Rosję lub Białoruś, podać e-mail użyty do założenia konta w grze i podać kod promocyjny. Następnie pizzę o średnicy 23 cm (do wyboru: Margarita, Cheeseburger, Chicken BBQ, Wegetariańska, Meksykańska i Hawajska).

Co sądzicie o takim sposobie promocji? Chcielibyście aby i u nas pojawiły się podobne? Może zamiast zbierać Świeżaki w Biedronce, zbieralibyśmy na premki 😉 ?

Na koniec trzeba przyznać jeszcze jedną rzecz – nasi wschodni sąsiedzi korzystają z „najlepszych” wzorców:


Filmik


 Tłumaczenie RU-PL: luk_zloty

 Źródło: aw.mail.ru

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij