Społeczność Gamestone na Playstation 4

Witajcie,

Z racji, iż Armored Warfare w wersji na PS4 weszło do fazy EA, i zbliża się powoli do Open bety, to założyliśmy na tej platformie społeczność, do której możecie dołączyć.

Poza informacjami o nowościach związanych z AW, i możliwością porozmawiania z innymi polskimi graczami, będziecie mieli również szansę na skontaktowania się z polskim CM Maciek M4a4.

Aktualnie pełni on moderatora w naszej społeczności, aczkolwiek jeżeli będziecie mieli jakiś problem z Waszym kontem w AW to możecie poprosić go o pomoc. Oprócz tego spotkacie tam również Bzikersa.

STREAM

To nie wszystko. W ten piątek, tj. 09.02.2018, o godzinie 20:00 odbędzie się stream, którego organizatorem będzie MaciekM4a4, spotkacie tam również Bzikersa i mnie.

Będziecie mieli okazję zadać kilka pytań związanych z wersją konsolową, a także zobaczycie jak gra prezentuje się w praktyce. 🙂

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij