Skrzynki – Czekać z otwarciem?

Witajcie,

Wczoraj na forum AW pojawił się temat odnośnie tego, czy wciąż powinniśmy czekać z otwarciem skrzynek. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, abyście się z tym wstrzymali.

SS napisał, że z tego co się orientuje to nie ma w planach żadnych poprawek dla zawartości skrzynek. Jednakże z informacji uzyskanych przez nas, nie jest to do końca prawda – platynowe skrzynki dostaną małego buffa.

Nowy zapas skrzynek, który czeka na buffa

Obecnie nie ma informacji kiedy ma to się stać. Decyzja należy do was, albo możecie czekać, albo otworzycie swoje skrzynki już teraz. Czego można się spodziewać w tym drugim przypadku?

Przed aktualizacją 0.23 przygotowałem dla was podsumowanie z otwarcia wszystkich skrzynek jakie wtedy posiadałem, możecie sobie sprawdzić co wtedy udało mi się zdobyć.

Jeżeli interesują was nowsze dane to poniżej znajdziecie podsumowanie przygotowane przez gracza Nathan84.

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij