Skórki Nomad i Titan

Witajcie,

Jutro na globalny serwer zostanie wprowadzona aktualizacja 0.27, a wraz z nią nowy system tuningu i dwie unikalne edycje skórek o nazwie Nomad i Titan. Skórki kosztują 4500 (trochę drogo) i 2000 złota.

Każdą skórkę ze wspomnianej edycji trzeba zakupić osobno. Innymi słowy, jeżeli chcemy skórkę Titan na wszystkie wspierane pojazdy to będziemy musieli wydać na to 8000 złota.

Po zainstalowaniu skórki zmienia się ikona pojazdu w garażu, a do nazwy zostaje dodana nazwa skórki: Klik

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij