Short News: ST1 pojazdem progresji?

Witajcie,

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o nowym chińskim niszczycielu czołgów – ST1. Wygląda na to, że może to być jednak pojazd progresji.

Może to sugerować zrzut ekranu, który prezentuje kawałek drzewka Zhang Fenga. Widoczny na nim ST1 znajduje się na 8 poziomie, zaraz za ZBL-08.

Czy tak samo będzie i u nas? Póki co nie wiadomo, pozostaje czekać na nowe informacje. Poniżej znajdziecie kilka zrzutów ekranu chińskiego niszczyciela.

 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij