Short News: Specjalne Operacje i fabuła

Witajcie,

Na oficjalnej stronie AW pojawił się artykuł z podsumowaniem fabuły pierwszego rozdziału  Specjalnych Operacji o nazwie „Karaibski Kryzys„.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o fabule AW przed pojawieniem się drugiego rozdziału „Black Sea Incursion” to zerknijcie tutaj: Klik

Jeżeli jeszcze nie zdobyliście osiągnięć w pierwszym rozdziale Specjalnych Operacji to nic straconego, „Karaibski Kryzys” ma być dostępny również w aktualizacji 0.25.

Jeżeli nie jesteście pewni w jaki sposób zdobyć, któreś z osiągnięć w SO to zerknijcie do tego poradnika: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij