Short News: Skórki i reskiny na PTS

Witajcie,

Dzisiaj ponownie uruchomiono PTS z 0.27. W związku z tym mamy okazję przyjrzeć się nieco bliżej systemowi skórek. Tak jak napisałem wam wcześniej, skórki z T-72AV i T-64AV będzie można nałożyć na wersje A.

Dodatkowo, zgodnie z zapowiedzią, „czyste” pojazdy premium będą mogły nałożyć skórki ze swoich reskinów. Problem jest jednak z tym o co najbardziej prosili zachodni gracze – możliwość usunięcia kamuflażu z reskina.

Niestety, w obecnej wersji w ogóle nie ma takiej możliwości (czyżby deweloperzy postanowili zignorować tą sprawę?). Na razie pozostaje nam poczekać na dalsze informacje lub wprowadzenie 0.27 na serwer live.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij