Short News: Problem z IT-1 i opis BMD-2 Ace – @Aktualizacja 3

Witajcie,

Krótka informacja związana z obecnie trwającym wydarzeniem z okazji trzeciej rocznicy AW. Część graczy pomimo wygrania jednej bitwy nie dostała IT-1, My.com wie o tym i pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Jeżeli dostaliście pop-up o otrzymaniu pojazdu to zrestartujcie grę, powinien się on pojawić w garażu.

Kolejna rzecz. uważajcie na błędny opis BMD-2 ACE za złoto w starym sklepie. Ta oferta dotyczy TYLKO POJAZDU, nie dostaniecie żadnego dodatkowego złota, ani nic innego.

@Aktualizacja – Wygląda na to, że problem IT-1 może dotyczyć trybu PvE. Jeżeli jeszcze tego nie próbowaliście to wygrajcie jedną bitwę w trybie PvP. Jeżeli nic to nie da to napiszcie do wsparcia lub poczekajcie na dalsze informacje od My.com.

@Aktualizacja 2 – Misje powinny teraz działać na PvE.

@Aktualizacja 3 – Niespodzianka! Okazało się, że ostatnie trzy misje z okazji rocznicy można ukończyć tylko w PvP lub Globalnych Operacjach

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij