Short News: Poprawka dla problemu z dowódcami

Witajcie,

Jak można było się tego spodziewać, dzisiejszy fix nie zadziałał do końca poprawnie i nie wszyscy gracze dostali „utraconych” wcześniej dowódców.

Jeżeli jesteście jednym z takich graczy to napiszcie w tej sprawie do Supportu. Jeżeli nie chcecie bawić się w pisanie ticketów to możecie również zamieścić poniżej w komentarzach swój nick z forum (lub My.com ID) oraz listę dowódców, których powinniście otrzymać na 15 poziomie.

@Aktualizacja: Klik

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij