Short News: Oficjalny artykuł o Sho’t Kal Dalet

Witajcie,

Na stronie Armored Warfare opublikowano artykuł poświęcony MBT 3 poziomu Sho’t Kal Dalet (pierwszy Centurion w grze). Pokazywaliśmy Wam jego model tutaj: Klik

W Armored Warfare Sho’t Kal Dalet będzie izraelskim czołgiem podstawowym 3 poziomu o wielu cechach rzeczywistych późnych modernizacji, takich jak zestaw pancerza reaktywnego ERA. Będzie też zaliczał się do najwcześniejszych użytkowników ERA w grze.

Ze względu na masę nie będzie szybki, ale za to będzie przodować w celności, kontynuując tym samym tradycję Sił Obronnych Izraela, polegającą na zwalczaniu celów z dużych odległości.

Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij