Short News: Oficjalny artykuł o Kornet-EM

Witajcie,

Na stronie Armored Warfare opublikowano artykuł poświęcony niszczycielowi czołgów 10 poziomu Kornet-EM. Nowy pojazd pojawi się w grze w 0.24. Pokazywaliśmy Wam jego model tutaj: Klik

Kornet-EM będzie uzbrojony w dwie wyrzutnie PPK, wyróżniające się bardzo specjalnym mechanizmem – jego właściciele będą mieli do wyboru dwa tryby strzelania.

W pierwszym trybie aktywna jest tylko jedna wyrzutnia, ale pojazd może wystrzelić cztery pociski rakietowe (jedno załadowanie wyrzutni) w dowolnym kierunku. W drugim trybie łuk strzelania jest ograniczony (do przodu), ale pojazd może wystrzelić wszystkie osiem pocisków rakietowych w jednej serii (podobnie jak Abrams AGDS), po czym następuje bardzo długie przeładowanie.

Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij