Short News: Oficjalny artykuł o Kornet-EM

Witajcie,

Na stronie Armored Warfare opublikowano artykuł poświęcony niszczycielowi czołgów 10 poziomu Kornet-EM. Nowy pojazd pojawi się w grze w 0.24. Pokazywaliśmy Wam jego model tutaj: Klik

Kornet-EM będzie uzbrojony w dwie wyrzutnie PPK, wyróżniające się bardzo specjalnym mechanizmem – jego właściciele będą mieli do wyboru dwa tryby strzelania.

W pierwszym trybie aktywna jest tylko jedna wyrzutnia, ale pojazd może wystrzelić cztery pociski rakietowe (jedno załadowanie wyrzutni) w dowolnym kierunku. W drugim trybie łuk strzelania jest ograniczony (do przodu), ale pojazd może wystrzelić wszystkie osiem pocisków rakietowych w jednej serii (podobnie jak Abrams AGDS), po czym następuje bardzo długie przeładowanie.

Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij