Short News: Newsletter z bonusami

Witajcie,

Jeżeli ostatnio dostaliście jakiś bonusy to istnieje duża szansa na to, że na swojej poczcie znajdziecie maila od Armored Warfare.

W samej wiadomości znajdziemy informację o starcie globalnego serwera oraz o tym jakie bonusy otrzymaliśmy (te różnią się zależnie od tego ile graliśmy, przez jaki czas byliśmy nieaktywni itp.)

I tak możemy dostać kilka dni konta premium, platynowe skrzynki, złoto, czy nawet czołg IT-1. Gracz może dostać więcej niż jeden zestaw bonusów (mail).

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij