Short News: M60A3 ICE dla nowych graczy

Witajcie,

Chcielibyście zaprosić kogoś do gry w Armored Warfare i szukacie czegoś dzięki czemu ta osoba uzyska bonusy przy rejestracji? W takim razie już to znaleźliście.

Ostatnio w internecie pojawiło się kilka ref linków, dzięki którym nowy gracz przy rejestracji może zdobyć czołg M60A3 ICE. Całkiem nieźle, prawda? Pamiętajcie także, że wciąż możecie zdobyć  Type 59-IIA oraz IS-7.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij