Short News: M1A2C oraz edycja Smash

Witajcie,

Krótka informacja o zmianach w nazewnictwie pojazdów, które pojawiły się przy okazji ostatnich łatek. Zacznijmy od tego, że M1A2 Abrams SEP v3 (9 poziom) nazywa się teraz M1A2C.

Powyższa zmiana odpowiada rzeczywistości. Kolejną rzeczą jest to, że Marder 2 oraz Sabra Mk.2 otrzymały oficjalną nazwę swojej kolekcji – Smash. Możliwe że dostaniemy „czyste” wersje obu maszyn.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij