Short News: Konkurs wideo z Areny

Witajcie,

Dzisiaj My.com wystartowało z nowym konkursem, który jest związany z aktualnie trwającym wydarzeniem – Areną. Zadanie jest proste, wystarczy stworzyć jakiś fajny filmik z Globalnych Operacji.

Do wygrania jest m.in. nowy Terminator Sapphire oraz Merkava IID Storm. Konkurs potrwa od 9 lutego do 26 lutego 2018 roku. Wszelkie szczegóły znajdziecie w oficjalnym artykule: Klik

 Źródło: aw.my.com

 

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij