Short News: Igromarket – Nowy sklep Mail.ru

Ahoj,

Z dniem 24 marca w Rosji wprowadzono „Igromarket”, czyli sklep podobny do tego z World of Tanks. Póki co zakupić w nim (w sekcji AW) można jedną z trzech skrzynek zawierających pojazdy premium, złoto, dni premium i inne przydatne przedmioty.

Dostępne są następujące warianty skrzynek:

  • Skrzynka zwiadowcy – 99 rubli ~6,80 zł
  • Skrzynka szturmowca – 75 rubli ~5,20 zł
  • Skrzynka wojownika – 30 rubli ~2,00 zł

Zawartość skrzynki jest losowa, a przedmioty możliwe do zdobycia są podane w opisie każdej z nich.

Dodatkowo, za otwarcie każdej skrzynki dostaje się kilka punktów (od 1 do 10), które można wymienić na nagrody (pierwszy próg – 700 pkt. – M1134 ATGM, drugi próg 1 000 pkt. – PTL-02 Assaulter).

 Tłumaczenie RU-PL: luk_zloty

 Źródło: aw.mail.ru

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij