Short News: Garaż na 9 maja

Witajcie,

Wraz z zapowiedzią aktualizacji 0.20 twórcy wspomnieli, iż możemy się spodziewać większej ilości okolicznościowych garaży.

Pierwszym takim garażem, który pojawi się wkrótce, będzie ten z okazji zbliżającego się 9 majaDzień Zwycięstwa w Rosji. Poniżej znajdziecie zrzuty ekranu.


Zrzuty ekranu


 Źródło: vk.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

 • Khedron68

  Pomysł fajny ale najpierw niech naprawią grę.Potem mogą się bawić kosmetyką.

 • FANATYK_STRINGÓW

  No a co w tym roku do garażu ? może E 100 ? IS 7 już mamy 😀

  • Stanisław Szczypuła

   Ja bym nie pogardził M18 Hellcat

   • Pablos

    Stasiu co ty brałeś przed napisaniem tego komentarza? XD

    • Stanisław Szczypuła

     M18 Hellcat bardzo szybki wyciągający pod 100 km/h na asfalcie leciutko opancerzony niszczyciel czołgów. Ze względu na armatę 76mm Hellcata widział bym jak gift tanka na 2 poziom.

     • Pablos

      76mm armata starsza od pierwszych rysunków bulldoga który jest na 1 tierze. Gdyby wprowadzili tiery na minusie to może tam by znalazł swoje miejsce. Kappa

 • Stanisław Szczypuła

  Mam tylko nadzieje że będzie można to coś wyłączyć, bo nie mam ochoty świętować „dnia zwycięstwa”.

  • Możliwe że u nas nie pojawi się ten garaż, zobaczymy.

  • Pablos

   Hurr.. Durr Nie będę tylko Polska Słowiańska!

   • Stanisław Szczypuła

    Synku „dzień zwycięstwa” to dzień zakończenia drugiej wojny światowej i pokonania 3 Rzeszy. Tyle że Polska została wyzwolona przez sowietów i to sowieckie wyzwalanie trwało do odzyskania niepodległości w 89 roku, i kosztowało Polskę kolejne dziesiątki tysięcy ofiar okresu umacniania władzy ludowej i setki tysięcy ludzi którzy trafili do przejętych poniemieckich obozów na nowo pootwieranych przez władze PRL. My nie mamy czego świętować 8-9 maja.

    • Pablos

     Taka rola słabego państwa Stasiu. „Jedz albo zostań zjedzony.” I tak masz rację z punktu widzenia polaczka zamkniętego w 313 tyś km2 nie ma co świętować, jeśli jednak spojrzysz na to ogólnie to dostrzeżesz w tym coś więcej niż tylko ten mały kraj. Z punktu każdego innego państwa zakończył się właśnie etap, który kosztował życie miliony, a przecież z każdym kolejnym dniem walk ofiar byłoby coraz więcej. Ale to twój wybór jak postrzegasz świat.

     • Stanisław Szczypuła

      Po pierwsze skończ z tym „Stasiu” nie jesteśmy kumplami od kieliszka żebyś miał tak pisać. Po drugie bzdury opowiadasz bo nie tylko z punku widzenia Polski nie jest to dzień do świętowania. Wszystkie kraje na wschód od Elby (granica NRD) wpadły w objęcia moskiewskiego niedźwiedzia. Po trzecie jak nie wiesz co oznacza słowo polaczek to przestań go używać bo to określenie stworzone żeby obrażać Polaków (a jeżeli wiesz i stosujesz je celowo to jesteś chamem i nie zamierzam więcej z tobą rozmawiać). Po czwarte nie chodzi o sposób postrzegania świata tylko o fakty. Wojna z Niemcami zaczęła się 1 września 1939r i trwała do 1945r. Wojna z ZSSR rozpoczęła się 17 września 1939r. I jak wleźli tego 17 to wyleźli dopiero 17 września 1993 – równo 54 lata później. Przy czym regularne walki trwały do ok 1950 r. Zakończył się etap który kosztował życie miliony? Węgrowie chyba jednak się z tobą nie zgodzą bo w momencie gdy próbowali podnieść głowę spod radzieckiego buta dostali krwawą łaźnie z finałem w Budapeszcie gdzie armia czerwona zrobiła powtórkę z Berlina – klasyczne przygotowanie artyleryjskie i atak frontalny na miasto z czołgami, piechota i całym inwentarzem. Czesi i Słowacy tez mogą mieć inne zdanie. Także ja się pytam jeszcze raz co tu niby jest do świętowania? Czy Rzeczpospolita Polska odzyskała niepodległość i przedwojenne granice a do władzy wrócili demokratycznie wybierani politycy? Czy może powstała proteza Związku Radzieckiego pt PRL z władza przysłana z Moskwy i dowództwem wojskowym od sierżanta w górę co do jednego w pełni rosyjskim (oraz stacjonującymi licznymi oddziałami armii czerwonej) która rozpoczęła od wybicia wszystkich którzy mogli by mieć inne zdanie w kwestii niepodległości i z partyzantką w lasach walczącą jeszcze długimi latami w tym co jak sami (słusznie) nazwali kolejną okupacją. Jednym słowem jak chcesz się wypowiadać o historii to najpierw poczytaj trochę. Oglądnięcie Czterech pancernych nie wystarczy.

     • Pablos

      Dobrze, jak uważasz. Ja tam wolę świętować z przyjaciółmi ze wschodu nie robiąc dziur w dawno już zasklepionych ranach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij