Short News: Dwa kontrakty po rosyjsku

Witajcie,

W nowej aktualizacji pojawiły się dwa nowe kontrakty. Oba dotyczą trybu PvP i pojazdów nowego dealera – Solomona Schreiber, Problem z nimi jest taki, że są tylko po rosyjsku i nie każdy wie co należy zrobić.

Zatem wyjaśniam o co chodzi. W kontrakcie numer 1 musimy wygrać bitwę i zadać 1000 obrażeń w pojazdach Solomona. Druga wersja polega na tym samy, z tą różnicą, że jest to 3000 obrażeń.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij