Short News: Co ze skrzynkami BE i polskim detalem?

Witajcie,

Choć nie informowałem wam ostatnio zbytnio na ten temat (brakujących skrzynkach Black Eagle i problemach z detalem za Święto Wojska Polskiego) to wiedzcie, że śledzę tą sprawę na bieżąco.

Aktualna informacja jest taka, że brakujące rzeczy mają zostać wysłane w następnym tygodniu. Tylko tyle na razie wiadomo.

Co do pytania, które co chwilę zadajecie – kiedy aktualizacja 0.26? Możliwe że w przyszłym tygodniu dostaniemy PTSa, ale nie jest to nic pewnego (zależy to od kilku czynników). Musicie być cierpliwi. 😉

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij