Short News: Batalionowy kamuflaż za SO

Witajcie,

Jeżeli sprawdzaliście swój profil po wprowadzeniu nowej aktualizacji to zapewne zauważyliście, iż pojawiło się w nim coś nowego – osiągnięcia batalionowe.

Obecnie jest tam tylko jedno osiągnięcie, które zdobędziemy wykonując wszystkie misje specjalnych operacji na nowym poziomie trudności o nazwie „heroic”, w zamian dostaniemy unikalny kamuflaż.

Obecnie nie da się zdobyć tego osiągnięcia, ponieważ wspomniany wyżej poziom trudności pojawi się dopiero wraz z pierwszą zawartością dla batalionów. A na tą poczekamy przynajmniej do 0.27.

 Źródło: vk.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij