[RU] Nagrody za sezon testowy bitew rankingowych

Ahoj!

Na rosyjskim serwerze zaczęto publikować tygodniowe listy najlepszych zawodników Bitew rankingowych. Przy tej okazji ogłoszono również nagrody jakie gracze dostaną za sezon testowy:

  • Wszyscy gracze, którzy ukończą sezon testowy w najwyższej lidze, otrzymają unikalny tytuł „Odkrywcy
  • TOP 10 graczy dostanie czołg T-14-152 Armata na 30 dni
  • TOP 50 graczy dostanie 2 000 złota

Czy możemy liczyć na coś podobnego u nas? Odpowiedź brzmi nie, My.com nie ma w planach czegoś takiego. Co sądzicie o takich nagrodach? Niskie? Wysokie?

 Źródło: aw.mail.ru

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij