[PS4] Q&A z Community Managerem

Witajcie,

Ostatnio jeden z graczy AW na PS4 – TEDDDIII – przeprowadził sesję Q&A z jednym z CMMaciekM4a4. Poniżej znajdziecie filmik z tego wydarzenia oraz spis co ciekawszych odpowiedzi.


Kiedy T-72M2 Wilk pojawi się w grze oraz w sklepie?

Pojazd jest już technicznie dostępny w grze, co do jego sprzedaży. Celujemy w okolice Święta Niepodległości polski, 11 listopada.


Kiedy gracze będą mogli sprzedawać swoje pojazdy?

Ta funkcja została usunięta na prośbę Sony, jest to powiązane z działaniem PS store. Poza tym naszym zdaniem ta funkcja nie jest bardzo potrzebna.


Kiedy pojawi się nowy diler?

Diler pojawi się wraz z kolejną dużą aktualizacją.


Kiedy do gry trafi nowa mapa Globalnych Operacji?

Wraz z kolejną większą aktualizacją, która ma pojawić się w okolicach początku sierpnia.


Czy pojawią się jakieś specjalnie kody dla nowych graczy?

Obecnie produkcja kodów jest niemożliwa, musielibyśmy płacić Sony za każdy wydany kod. Pracujemy nad systemem automatycznej wypłaty, poza tym możemy nagradzać graczy bezpośrednio.


Czy kiedykolwiek wersja na PS4 będzie taka sama jak na PC?

Staramy się zmniejszać opóźnienia pomiędzy aktualizacjami. Jednak wersja PS4 nigdy nie dogoni wersji PC, zawsze będzie małe opóźnienie pomiędzy tymi wersjami.


Czy gracze PS4 i PC będą mogli kiedykolwiek zagrać razem?

Nie, jest to technicznie niewykonalne.


Jak działa automatyczny system kar w grze?

Obecnie wszystkie kary są egzekwowane ręcznie. Pracujemy nad systemem automatycznym.


Kiedy w sklepie pojawią się nowe pojazdy premium?

To zależy od mocy przerobowych, ale planujemy dodawać 3-4 pojazdy w miesiącu.


Czy pojawi się możliwość zmiany wyglądu garażu?

Nie pracujemy nad taką opcją specjalnie dla PS4. Jednak coś podobnego pojawi się już w aktualizacji Black Sea Incursion, jeżeli zostanie dobrze przyjęte na PC, pojawi się również na PS4.


Czy macie jakieś plany aby dodać do gry nowe tryby rozgrywki?

W grze będą pojawiać się kolejne sezony oraz specjalne operacje wraz z każdą większą aktualizacja. Poza tym, nie.


Czy pojawi się jakiś tryb (poligon) na którym gracze będą mogli spotykać się razem i walczyć w zorganizowanych grupach?

Jest to możliwe, jednak na PC coś takiego jest mało popularne i nie widzimy sensu w dodawaniu tego na Playstation.


Jak blisko są jakieś bitwy rankingowe albo coś podobnego?

Nie możemy podawać konkretnych dat, w tym przypadku to zależy od wersji PC Jednak żeby nie zostawiać tego pytania w takim stanie. Zawartość dla batalionów nie będzie pojawiała się na zasadzie, macie coś i koniec. Chcemy to rozwijać, tak więc na samym początku, już niebawem na PC pojawią się zalążki czegoś dla batalionów.

Mianowicie, członkowie batalionów otrzymają dostęp do jeszcze trudniejszych specjalnych operacji. W tym i tylko tym trybie będzie można używać kilku specjalnych materiałów eksploatacyjnych, ale co jednak ważniejsze, gracze będą mogli zdobyć specjalne wysokopoziomowe pojazdy ze specjalnym kamuflażem.

To tyle co możemy zdradzić na obecną chwilę. Oprócz tego, bataliony będą mogły odpalić specjalne misje dla swoich członków, które będzie można wykonywać tylko w plutonach. Misje będą podobne do tych kontraktowych, ale nastawione na pracę zespołową, oprócz tego będą oczywiście odpowiednio trudniejsze.


Czy w grze pojawi się jakaś przeglądarka z aktualnościami, wydarzeniami, wyprzedażami itp.?

Jest to technicznie niemożliwe żeby na PS4 w grze mieć dodatkową przeglądarkę. Obecnie mamy hub informacyjny na ekranie launchera. Pracujemy również nad sklepem dostępnym bezpośrednio z poziomu gry. Mamy nadzieje że pojawi się niebawem.


Czy limit członków drużyny w PvP zostanie podniesiony?

Nie, to by mogło spowodować problemy z balansem.


Czy są jakieś plany powiązane z zawartością dla batalionów?

Tak, jednak jest to zależne od wersji PC.


Czy możemy spodziewać się większej opcji dostosowania sterowania do naszych potrzeb? Obecnie nie ma za wiele takich możliwości.

Nie przyglądaliśmy się temu problemowi do tej pory. Jednak możemy się tym zająć.


Czy wersja konsolowa dostanie serwer PTS?

Nie, PlayStation nie dopuszcza czegoś takiego jak PTS.


sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij