Przedstawiamy wydarzenie: Walka o Wolność

Witajcie,

My.com przygotowało dość interesujące wydarzenie na lipiec, choć jego forma nie każdemu przypadnie do gustu. Będziecie mieli szansę wygrać wzmocnienia +50% oraz dwa pojazdy premium (XM1 FSED oraz AMX-10RCR), o których wspominaliśmy jakiś czas temu. 🙂

Świat się zmienił, ale jedna prawda pozostaje aktualna, tak jak była i ponad dwieście lat temu – wolność nie jest za darmo. W lipcu wspominamy dwie największe rewolucje, które wstrząsnęły fundamentami Europy– Wojnę Stanów Zjednoczonych o niepodległość oraz Rewolucje Francuską, podczas których ludzie zrzucili kajdany tyranii i wybrali wolność ponad monarchie i ucisk. Aby upamiętnić te historyczne kamienie milowe, twórcy przygotowali specjalne wydarzenie w lipcu nazwane „Walka o wolność„.

Od 4 do 23 lipca, gracze będą mieli okazję wygrać ekskluzywne pojazdy oraz wzmocnienia i specjalne oznaczenia na pojazdy! „Walka o wolność” została podzielona na dwie rundy:

 • Runda pierwsza: Dzień niepodległości USA – od 4 lipca do 13 lipca
 • Runda druga: Dzień Bastylii – od 14 lipca do 23 lipca

Podczas każdej rundy 100 najlepszych graczy PvP oraz 100 najlepszych graczy PvE na poziomach 3, 69 (klasa nie ma znaczenia) wygra następujące nagrody:

 • Miejsce 1 – 10: Ekskluzywny pojazd, 7 dni wzmocnienia +50% do kredytów i reputacji
 • Miejsce 11-100: 7 dni wzmocnienia +50% do kredytów i reputacji

Dodatkowo, każdy gracz który rozegra 10 bitew PvP lub PvE podczas pierwszej rundy, otrzyma ekskluzywny emblemat – „Dzień Niepodległości„. Natomiast każdy gracz, który rozegra 10 bitew PvP lub PvE podczas drugiej rundy, otrzyma ekskluzywny emblemat – „Dzień Bastylii”.

Ranking wydarzenie możecie znaleźć tutaj: klik

EKSKLUZYWNE POJAZDY

Runda pierwsza: Dzień niepodległości USA – XM1 FSED

 • Poziom: 7
 • Klasa: Czołg podstawowy
 • Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

XM1 FSED (Full Scale Engineering Development) był serią 11 zaawansowanych pojazdów testowych XM1, wyprodukowanych przez Chryslera pomiędzy 1978 a 1979 rokiem, w celu sfinalizowania konfiguracji M1 i przetestowania jej podczas rozległych testów. Sukces przedsięwzięcia doprowadził do zatwierdzenia pierwszej seryjnej produkcji Abramsa w maju 1979 roku.

Runda druga: Dzień bastylii – AMX-10RCR

 • Poziom: 8
 • Klasa: Niszczyciel czołgów
 • Kraj pochodzenia: Francja

AMX-10RCR to zmodernizowana wersja AMX-10RC, francuskiego wozu wsparcia ogniowego, oryginalnie opracowanego przez GIAT na początku 1980 roku. Lekki i zwinny sześciokołowy AFV uzbrojono w działo kal. 105 mm, umożliwiając mu niszczenie celów ze znacznego dystansu. W 2010 roku ponad 200 egzemplarzy, starzejących się już pojazdów, zostało zmodernizowane przez Nexter. Ulepszenie dotyczyło opancerzenia i elektroniki,  dzięki nim pojazd mógł wypełniać zadania na nowoczesnym polu bitwy do momentu jego ewentualnego zastąpienia przez Jaguara.

ZASADY

100 najlepszych graczy zostanie wybranych na podstawie średniej bazowej reputacji z najlepszych 10 meczy PvP lub misji PvE podczas każdej z rund. Rankingi PvP i PvE są oddzielne. Pamiętajcie, że „bazowa reputacja” wspomniana wyżej, nie jest widoczną statystyką w grze.

Aby zostać zakwalifikowanym i znaleźć się w rankingu, gracze muszą rozegrać przynajmniej 10 bitew PvP lub misji PvE na odpowiednim poziomie. Nie ma restrykcji co do klasy pojazdu czy liczby rozegranych meczy w danej klasie. Gdy tylko gracz ukończy 10 meczy na jednym z ww. poziomów, wtedy będzie wzięty pod uwagę w rankingu.

Każda runda będzie posiadała oddzielny ranking, Możliwe jest wygranie w obu rundach, ale tylko raz. Gracz który pojawi się podczas danej rundy w więcej niż jednej kategorii (np. poziomie 3 w PvP i PvE oraz 6 w PvP), otrzyma tylko jedną nagrodę, tą przysługująca najwyższemu wynikowi.

Uwaga:

 • Pierwsza runda zaczyna się 4 lipca o godzinie 00:01 a kończy 13 lipca o 23:59
 • Druga runda zaczyna się 14 lipca o godzinie 00:01 a kończy 23 lipca o 23:59
 • Ekskluzywne pojazdy będą również dostępne do kupienia na stronie Armored Warfare. Gracz który posiada już dany pojazd, wygra kolejny w tym wydarzeniu, otrzyma zwrot w postaci złota (XM1 FSED – 7 000 szt. złota, AMX-10RCR –  11 000 szt. złota )
 • Ranking będzie dostępny na stronie gry
 • Nagrody i emblematy za każdą rundę zostaną wypłacone po jej zakończeniu
 • Każde ukaranie przez Support za wykroczenie przeciwko zasadom gry podczas wydarzenia, doprowadzi do automatycznej dyskwalifikacji takiego gracza
 • My.com zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji graczy próbujących nieuczciwie manipulować wynikami bitwy (tzw. „match rigging” – ustawianie meczy)

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij