Polityka prywatności

Polityka Prywatności (v1.0)

Twoja prywatność jest dla nas ważna.

Polityką Gamestone jest respektować Twoją prywatność w odniesieniu do informacji, które możemy zbierać, gdy korzystasz z naszego serwisu internetowego. Zgodnie z powyższym stworzyliśmy niniejszą Politykę Prywatności, abyś mógł zrozumieć dlaczego i w jaki sposób gromadzimy dane osobowe oraz do czego je wykorzystujemy.
Poniżej nakreślamy naszą Politykę Prywatności:

  • Informacje osobowe, będziemy pobierać w sposób zgodny z prawem, za wiedzą lub zgodą osób, których te informacje dotyczą.
  • Poinformujemy o celu gromadzenia danych osobowych przed lub w czasie faktycznego ich pobrania.
  • Będziemy gromadzić i wykorzystywać informacje osobowe tylko we wcześniej wskazanych celach; w innym przypadku poprosimy o zgodę osobę, której te dane dotyczą.
  • Gromadzone dane osobowe powinny zawierać tylko tyle informacji, ile jest potrzebnych do spełnienia założonych celów ich gromadzenia; ponadto powinny być one dokładne, aktualne i kompletne.
  • Dane osobowe są chronione poprzez użycie stosownych narzędzi bezpieczeństwa. Ochrona obejmuje: utratę danych, kradzież, nieautoryzowany dostęp, ujawnianie, kopiowanie i modyfikację.
  • Użytkownicy portalu będą mieli łatwy dostęp do informacji związanych z naszą Polityką Prywatności i zarządzaniem oraz ochroną danych osobowych.
  • Dane osobowe będziemy przetrzymywać tak długo, jak to jest konieczne dla spełnienia celu ich gromadzenia.
  • Gamestone respektuje wszystkie prawa przysługujące Ci na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych.

Jesteśmy zaangażowani w to by nasza strona działała w zgodzie z niniejszymi zasadami, a poufność informacji osobowych była zachowana. Gamestone może zmieniać treść niniejszej polityki w dowolnym czasie, bez powiadamiania kogokolwiek.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij