Podgląd pancerza – wersja alfa

Witajcie!

Narzędzie służące do inspekcji pancerza i rozlokowania modułów jest jedną z najbardziej pożądanych funkcji wśród graczy AW. Dzięki naszym przyjaciołom z PanzerSofa, wiemy jak będzie wyglądać.

Profil w rosyjskim serwisie społecznościowym vk.com udostępnił zdjęcia (!) ekranu, prezentujące wczesną wersję pre-alpha narzędzia inspekcji pancerza. Oto jak się prezentują:


Zdjęcia

 


I co myślicie? Przyda się? Pomoże grze? Czy jest zupełnie niepotrzebne?

 Źródło: vk.com

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij