Otwarcie skrzynek w 0.24

Witajcie,

Aktualizacja 0.25 wkrótce zostanie wprowadzona na serwery AW, wraz z nią zostanie przerobiony system łupów. Nie każdemu podobają się nowe skrzynki, które w opinii wielu graczy dostały ogromnego nerfa.

Z tego powodu Viper87 postanowił otworzyć wszystkie swoje skrzynie, w sumie 1891.

W tym miejscu znajdziecie podsumowanie tego co „wypadło”. Niestety, brakuje informacji o insygniach, zatem została podana jedynie ich końcowa liczba. A co Wy postanowiliście? Czy otworzyliście już swoje skrzynie?

Ja osobiście wciąż posiadam 150 platynowych skrzynek, które otworzę po wprowadzeniu nowej aktualizacji. Zobaczymy wtedy co udało się z nich zdobyć.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij