Osiągnięcia w Zimowym trybie

Witajcie,

Z okazji Świąt również i w tym roku otrzymaliśmy specjalny zimowy tryb, w którym zostały ukryte trzy osiągnięcia. Jeżeli chcecie wiedzieć jakie one są i jak je zdobyć to odpowiedź znajdziecie poniżej. 🙂

Looking Good 2019 Important Delivery 2019 Snowman Hunt 2019
Wygraj 25, 50 i 100 noworocznych gier Dostarcz dekorację w 1, 3 i 5 meczach Znajdź i zniszcz ukrytego bałwana

Choć pierwsze dwa osiągnięcia polegają głównie na grindzie, to w ostatnim z nich musimy znaleźć i zniszczyć bałwana, który jest ukryty na jednym z balkonów (losowa pozycja) w mieście.

Za powyższe osiągnięcia nie dostaniemy żadnej nagrody. Jeżeli mimo to chcecie je zdobyć to miejcie na uwadze, iż rozpoczął się już nowy rok, więc radzę się pospieszyć zanim specjalny tryb zostanie wyłączony.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij