Okiem społeczności: Sabra, Vickers i Marder

Witajcie,

Czarny piątek w Armored Warfare zbliża się już ku końcowi. Jeszcze przez kilka godzin wydarzenie jak i oferty z nim związane będą aktywne. Wciąż się zastanawiacie, czy zakupić któryś z nowych pojazdów premium?

W takim razie zerknijcie na poniższy zbiór materiałów społeczności, które być może rozwieją Wasze wątpliwości. Nasze artykuły odnośnie nowych maszyn znajdziecie tutaj: Sabra, Vickers & Marder.


Sabra Mk.2

BZIKERS

DEVIENT KAGE

TERROR’S NUTS


Vickers Mk.7/2 'Vanquisher'

BZIKERS

SPICHRIS

TERROR’S NUTS


Marder 2

BZIKERS

DEVIENT KAGE

SPICHRIS

TERROR’S NUTS


sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij