Obchodzimy Dzień Kanady oraz Dzień Niepodległości USA!

Witajcie,

Stambuł, 30 czerwca 2039 roku

Bar wyglądał dokładnie tak, jak Seagrove wyobrażał sobie go w Stambule. Duże pomieszczenie w piwnicy bazarowego budynku z bogato zdobionymi drewnianymi stołami, które miały po środku specjalny obszar na fajkę wodną. Czytaj dalej

Dowódcy, raz jeszcze początek lipca przyniósł nam dwa ważne północnoamerykańskie święta – Dzień niepodległości w Stanach Zjednoczonych i Dzień Kanady, który upamiętnia zjednoczenie trzech kolonii Kanady, Nowej Szkocji i Nowego Brunszwiku w nowoczesną Kanadę.

Aby uczcić oba wydarzenia przygotowaliśmy dla Was mały podarunek. Od 1 do 5 lipca 2017 roku, wszyscy gracze otrzymają 100% bonus do zdobywanej reputacji! Bonus ten będzie aktywny w następującym czasie:

  • Serwer EU – od 1 lipca, od godziny 9:00, do 5 lipca, do godziny 9:00
  • Serwer NA – od 1 lipca, od godziny 12:00 PDT, do 5 lipca, do godziny 12:00 PDT

Dodatkowo każdy gracz, który zagrał lub zagra przynajmniej jedną bitwę w trybie PvP, PvE lub Globalnych Operacji w następującym okresie:

  • Runda 1: Między 23 a 29 czerwca
  • Runda 2: Między 30 czerwca a 4 lipca

Otrzymają następujące przedmioty:

  • Detal Kanadyjska flaga
  • Całkowicie nowe detale z okazji Dnia Niepodległości Standów Zjednoczonych

Detale


Uwaga:

  • Detale z 1 rundy zostaną rozdane 30 czerwca 2017 roku
  • Detale z 2 rundy zostaną rozdane 5 lipca 2017 roku

 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij