Obchodzimy Dzień Kanady oraz Dzień Niepodległości USA!

Witajcie,

Stambuł, 30 czerwca 2039 roku

Bar wyglądał dokładnie tak, jak Seagrove wyobrażał sobie go w Stambule. Duże pomieszczenie w piwnicy bazarowego budynku z bogato zdobionymi drewnianymi stołami, które miały po środku specjalny obszar na fajkę wodną. Czytaj dalej

Dowódcy, raz jeszcze początek lipca przyniósł nam dwa ważne północnoamerykańskie święta – Dzień niepodległości w Stanach Zjednoczonych i Dzień Kanady, który upamiętnia zjednoczenie trzech kolonii Kanady, Nowej Szkocji i Nowego Brunszwiku w nowoczesną Kanadę.

Aby uczcić oba wydarzenia przygotowaliśmy dla Was mały podarunek. Od 1 do 5 lipca 2017 roku, wszyscy gracze otrzymają 100% bonus do zdobywanej reputacji! Bonus ten będzie aktywny w następującym czasie:

  • Serwer EU – od 1 lipca, od godziny 9:00, do 5 lipca, do godziny 9:00
  • Serwer NA – od 1 lipca, od godziny 12:00 PDT, do 5 lipca, do godziny 12:00 PDT

Dodatkowo każdy gracz, który zagrał lub zagra przynajmniej jedną bitwę w trybie PvP, PvE lub Globalnych Operacji w następującym okresie:

  • Runda 1: Między 23 a 29 czerwca
  • Runda 2: Między 30 czerwca a 4 lipca

Otrzymają następujące przedmioty:

  • Detal Kanadyjska flaga
  • Całkowicie nowe detale z okazji Dnia Niepodległości Standów Zjednoczonych

Detale


Uwaga:

  • Detale z 1 rundy zostaną rozdane 30 czerwca 2017 roku
  • Detale z 2 rundy zostaną rozdane 5 lipca 2017 roku

 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij