O nas

Gamestone to grupa zapaleńców, którzy postanowili dzielić się informacjami o ulubionych grach z innymi. „U siebie rób, jak u siebie” głosi znana internetowa maksyma i tak też traktujemy nasze artykuły – w pierwszej kolejności piszemy to, co sami chcielibyśmy przeczytać. Pasja i zaangażowanie to nasza główna motywacja. Ponadto jesteśmy dorosłymi ludźmi, zarabianie na naszym hobby nigdy nie było naszym celem. Dzięki temu, nie natraficie u nas na tzw. „clickbaity” czy wyskakujące, trudne do zamknięcia reklamy. Wierzymy w to co robimy i będziemy to robić zarówno dla tysięcy czytelników jak obecnie, jak i dla garstki, która towarzyszyła nam na początku naszej drogi.

Dzięki współpracy z twórcami gier, producentami i działami marketingu, jesteśmy w stanie organizować liczne konkursy dla społeczności naszych czytelników; nasi redaktorzy odznaczają się wybitną wiedzą na temat opisywanych przez siebie tytułów i są w stanie pomóc praktycznie z każdym problemem; natomiast dobra, koleżeńska atmosfera w zespole owocuje masą niestandardowych pomysłów oraz podsyca nasz zapał do dalszego tworzenia.

Zapoznajcie się proszę z krótkimi wizytówkami członków zespołu, a przede wszystkim – witajcie w naszej społeczności, witajcie w Gamestone!

 

Redakcja Gamestone Armored Warfare:

 

Voolf
REDAKTOR NACZELNY
Redaktor Naczelny i grafik w gamestone.pl. Fotograf z zawodu, "pan od fikołków" z wykształcenia. Za sprawą posiadania dwóch teściowych traktuje wszystko z przymrużeniem oka. Specjalista od spraw beznadziejnych.
Sebastor
OPIEKUN PROJEKTU
Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.
Luk_zloty
REDAKTOR / TŁUMACZ
Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.
PaszaVonPomiot
ADMIN
Przybłęda, obszczymur, absztyfikant i bawidamek. Codziennie o poraku lubi wychodzić na balkon w stroju Adama. Miłośnik śpiewu kóz hodowlanych. W sylwestra zawsze gra w grę... w Tomb Rider.
email

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij