Nowy rok w Armored Warfare

Witajcie,

Tak jak to było z okazji Świąt, tak i teraz My.com przygotowało dla graczy prezent z okazji Nowego roku. 🙂

W ciągu ostatnich miesięcy mieliśmy okazję przeżyć wiele zmian w grze, w tym dwa kompletne sezony, wiele nowych pojazdów, właściwości i misji, oraz start globalnego serwera, który zjednoczył graczy z całego świata na jednym wielkim polu bitwy. Wszystko to nie byłoby możliwe bez was, graczy.

Dziękujemy wam za wsparcie i zapewniamy, że pragniemy uczynić z Armored Warfare lepszą grę. Nie rozchodzi się przy tym tylko o zamiary, lecz i konkretne plany. W roku 2019 czeka was sporo nowych aktualizacji, w tym druga część sezonu Arabian Nights w ramach 0.28. Jednocześnie pracujemy między innymi nad innymi nowymi pojazdami (długo oczekiwaną linię francuskich czołgów podstawowych), wydarzeniami Bitewnej drogi, nowymi mapami oraz trybami gry (w tym trybem rywalizacji dla batalionów). 2019 będzie wielkim rokiem dla Armored Warfare. Mamy nadzieję, że nowe treści sprawią wam taką samą frajdę jak nam ich tworzenie!

No a teraz wróćmy do samych obchodów pożegnania starego roku. Mamy dla was mianowicie kolejny prezent, który sprawi, że warto będzie pamiętać o końcówce 2018 roku.

Począwszy od dzisiaj do 8 stycznia 2019 r. na MyLoot czeka nas drugi darmowy prezent. Zawiera on:

  • Kamuflaż Uralwagonzawod (dostępny dla wszystkich trzech rodzajów terenu)
  • 500 Bojowych Monet
  • 2 platynowe skrzynki z łupami
  • 2 platynowe żetony 12-godzinnego wzmocnienia Armored Warfare
  • 2 platynowe żetony 12-godzinnego wzmocnienia walecznej chwały
  • 3 noworoczne detale

Pamiętajcie też o aktywnych do 8 stycznia 2019 r. bonusach:

  • 300% bonusu zdobywanego doświadczenia (4x) za pierwsze zwycięstwo dnia w trybie losowych bitew (PvP)
  • 50% bonusu kredytów we wszystkich trybach gry
  • 50% bonusu doświadczenia dowódcy we wszystkich trybach

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij