Nowe reskiny – Begleitpanzer 57 Toy

Witajcie,

RU PTS otrzymał dzisiaj nową aktualizację. Z racji, iż serwery są jeszcze zamknięte to przeprowadziłem mały zwiad w plikach gry. Szybko wyszło na jaw, że niedługo w grze pojawi się kolejny reskin.

Tym razem będzie to Begleitpanzer 57 w wersji Toy. 😀

Z tego co udało mi się wstępnie ustalić to maszyna ta jest przeznaczona na rynek chiński (serwer CN). Ale wiecie jak to jest… pewnie prędzej czy później również i my ją dostaniemy. 😛

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij