Nowa gra na pokładzie!

Witajcie czołgiści!

Cały zespół GameStone ma przyjemność ogłosić, iż od dnia dzisiejszego (choć tak właściwie, to trochę wcześniej) oficjalnie startujemy z kolejnym projektem! Tak, dobrze czytacie, od tego momentu GameStone to już nie tylko Armored Warfare. Bierzemy pod swoje skrzydła inną produkcję, którą My.com ma zamiar rozprowadzić na zachodzie – grę MMORPG Revelation Online!


Idea

Od kiedy powstał projekt GameStone, rozszerzenie działalności to temat, który w kółko pojawiał się i znikał. Wszyscy byli za, ale jednocześnie jakoś nie mogło to wystartować. Padały różne propozycje dość popularnych gier, takich jak Overwatch, Battlefield, Rocket League, a nawet Counter Strike, ale jak przychodziło co do czego, to tak naprawdę nie miał kto się tym zająć, wziąć na siebie ciężaru budowy nowego projektu od zera. Przez to i wiele innych przyczyn, temat ten był cały czas odkładany na później. Aż w końcu nastąpił przełom. My.com wydaje kolejną grę! Na dodatek jest to MMO w świecie fantasy! Dobre MMO mające szanse odnieść sukces na naszym rynku, ale o tym później.

Taką okazję trudno było przegapić (tym bardziej, że Sai już się ostro napalił) i finalnie zapadła decyzja, przyklepana przez nowego naczelnego – otwieramy! Jako, że w redakcji znajduje się dwóch koneserów gatunku MMO, to prace nad projektem ruszyły z kopyta. Nowa subdomena, instancja WordPresa, zabezpieczenia, backupy, wtyczki, konfiguracje, szata graficzna, itp. – o to wszystko zadbał Voolf i PaszaVonPomiotSaileri zajął się budową merytoryczną strony, podczas gdy reszta ekipy ogarniała kwestie estetyczne… i może resztę obowiązków, które Sai olał…

Po tygodniu, może dwóch, strona wyglądała przyzwoicie, a zawartość nadgoniła oficjalne informacje publikowane przez My.com.

revel_001

Nowe wyzwania

Takim oto sposobem, możemy z dumą zaprezentować nasz nowy projekt – Revelation Online. Jako, że statek sam sobie nie wyruszy w rejs, pasowałoby przydzielić mu jakąś załogę. Główną pieczę nad projektem, stroną, informacjami, czy samą grą – sprawować będzie Saileri. Reszta redakcji w miarę potrzeby oczywiście zawsze pomoże, ale jak by co, to trzeba mieć na kogo zwalić, nie?

Strona będzie funkcjonowała tożsamo jak obecne AW. Pojawiać się tam będą wszelkie newsy, publikacje, przecieki, wywiady, a gdy gra będzie już dostępna – poradniki i twórczość społeczności. Całość w dwóch językach: polskim i angielskim. Grę zapowiedziano 2 miesiące temu, więc wszystko dopiero się rozwija, a my mamy zamiar rozwijać się razem z nią.

Jesteśmy przekonani, że Saileri, mimo iż rozpoczyna studia, postara się zrobić wszystko co możliwe, aby dotrzymać twórcom tempa i zapewnić czytelnikom wartościowe treści. Liczymy też, że na naszej drodze spotkamy ludzi zainteresowanych rozwojem projektu, tak samo jak miało to miejsce w przypadku Armored Warfare i dołączą oni do prężnie działającej ekipy z GameStone.

Krótko o Revelation

Revelation Online to kolejne MMO sprowadzane z Azji. Różni się od ostatnio wydawanych kilkoma aspektami, jak np. powrót do klasycznego systemu Tank – DPS – Healer, możliwością ustawienia trybu sterowania jak w starszych produkcjach, nieograniczoną swobodą eksploracji całego świata, głęboką indywidualizacją ekwipunku, czy mocno zaawansowanym systemem społecznym, pozwalającym na masę różnorodnych interakcji z innymi graczami. A to tylko wierzchołek góry lodowej.

O fabułę zadbał utalentowany, chiński pisarz, którego książki niejednokrotnie osiągały tytuły bestseller roku. Wątek główny nie jest może mocno rozbudowany, ale sama historia posiada wiele rozwinięć i historii pobocznych.

Graficznie Revelation prezentuje się bardzo dobrze. Piękny, kolorowy świat, jego mieszkańcy, efekty graficzne czy animacje postaci stoją tu na wysokim poziomie.

Wspomnieć trzeba o niewyobrażalnie rozwiniętym systemie gildii. Poczynając od nabycia własnej twierdzy gildyjnej, wykonywania zadań, rozbudowy terenu wokół zamku, wydarzeń gildyjnych, poprzez bonusy, domy, meble, stroje, wierzchowce, skrzydła, sojusze, potyczki, wojny z innymi gildiami, oblężenia i obrony wspomnianej twierdzy, liczące graczy w tysiącach, aż po międzyserwerowe wojny. Istny raj dla osób kochających tego typu gry.

Hitem w Chinach jest również wspomniany wcześniej system interakcji z innymi graczami. Nie ogranicza się on do paru emotek. Do dyspozycji mamy akcje wpływające na graczy, jak np. niesienie jednej postaci przez drugą, rozbudowany system przyjaźni, czy miłości, a nawet możliwość zawarcia związku (bez ograniczeń kobieta – mężczyzna), zapewniając sobie tym samym masę bonusów. Dla osób, które chcą odpocząć od expienia, na pewno znajdzie się coś do zrobienia, czy nowa kraina do odkrycia. Świadomie nie wspominam o rzemiośle i profesjach, bo o tym wszystkim przekonacie się już sami.

Nie ma co przepisywać długich definicji, jeśli ktoś jest zainteresowany gatunkiem MMO to musi przynajmniej spróbować, a my postaramy się zaspokoić pragnienie wiedzy zainteresowanych czytelników. Więcej informacji znajdziecie na naszej nowej stronie – zapraszamy do eksploracji świata Revelation Online.

Giveaway

Na oficjalne otwarcie strony, przygotowaliśmy mały giveaway, w którym do zdobycia są 3 klucze dostępu do pierwszej fazy Zamkniętych Beta Testów Revelation Online, które rozpoczną się w połowie października. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału! W przyszłości, na pewno pojawiać się będą kolejne okazje do zdobycia kluczy, czy innych, cennych dóbr 🙂

Przydatne linki

Poniżej adres nowego projektu, jego fanpage’a oraz kilku przykładowych wpisów:

  1. Revelation Online Gamestone
  2. Fanpage Revelation GameStone na FB
  3. Przedstawienie grywalnych klas w Revelation!
  4. O grze
  5. Video z przelotu po krainach Nuanor

Saileri

Pasjonat gier, militariów i kultury wschodnio-azjatyckiej. Urodzony Grammar Nazi i perfekcjonista. Lepiej uważaj z zadawaniem pytań, jak się rozkręci z odpowiedzią, to wystosuje ci niezły esej. Magicznym sposobem przyswaja wszystkie informacje na temat każdego aspektu gry. Codename: Saipedia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij