Niemiecka linia AFV w AW?

Witajcie,

Wraz z pojawieniem się pierwszych informacji o Marderze 2, pojawiło się również pytanie: Dlaczego nie jest to pojazd progresji? Czy niemieckie AFV w ogóle pojawią się w grze?

Marder

Marder 2, który niedługo trafi do gry, to prototyp, a te jak wiemy są zazwyczaj przeznaczane na pojazdy premium (patrz Obiekt 187), które mogą być wprowadzeniem do jakiejś linii pojazdów (WZ-1224).

Innymi słowy, nie wyklucza się dodania kolejnych maszyn tego typu. Wręcz przeciwnie, Silentstalker powiedział, że twórcy mają już jakieś plany, które zostaną ujawnione w przyszłości, odnośnie lekkich pojazdów progresji wyższych poziomów.

Dodał też linia progresji niemieckich AFV w AW mogła by mieć mniej więcej taki układ:

  • Marder (wczesny)
  • Marder (późny)
  • Marder (kolejny późny model z ulepszoną siłą ognia)
  • Puma

 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij