Niemiecka linia AFV w AW?

Witajcie,

Wraz z pojawieniem się pierwszych informacji o Marderze 2, pojawiło się również pytanie: Dlaczego nie jest to pojazd progresji? Czy niemieckie AFV w ogóle pojawią się w grze?

Marder

Marder 2, który niedługo trafi do gry, to prototyp, a te jak wiemy są zazwyczaj przeznaczane na pojazdy premium (patrz Obiekt 187), które mogą być wprowadzeniem do jakiejś linii pojazdów (WZ-1224).

Innymi słowy, nie wyklucza się dodania kolejnych maszyn tego typu. Wręcz przeciwnie, Silentstalker powiedział, że twórcy mają już jakieś plany, które zostaną ujawnione w przyszłości, odnośnie lekkich pojazdów progresji wyższych poziomów.

Dodał też linia progresji niemieckich AFV w AW mogła by mieć mniej więcej taki układ:

  • Marder (wczesny)
  • Marder (późny)
  • Marder (kolejny późny model z ulepszoną siłą ognia)
  • Puma

 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij