MyLoot – Nowa platforma od My.com

Witajcie,

Dzisiaj My.com wystartowało z nową platformą o nazwie MyLoot. Czy jest to odpowiedź na rosyjskiego LootDoga? Nie do końca.

W skrócie, jest to po prostu kolejny sklep, w którym gracze mogą kupować przedmioty do gier zarządzanych przez wydawcę. Niemniej jednak, jest jedna rzecz, która odróżnia tą platformę od dostępnego do tej pory sklepu.

Mowa tutaj o coins (monetach), które są częścią programu lojalnościowego. Przy zakupie przedmiotów za gotówkę dostajemy właśnie wspomniane wyżej monety (możemy je również zdobyć w różnego rodzaju wydarzeniach i konkursach), które następnie możemy wymienić na inne przedmioty dostępne za tą „walutę„.

Na start każdy z graczy otrzymał 60 monet, możecie za nie kupić skrzynkę z insygniami.

A co z ciekawszą częścią, którą oferuje LootDog, czyli możliwością odsprzedaży przedmiotów przez graczy? No cóż… u nas coś takiego się nie pojawi ponieważ w grę wchodzi zbyt wiele krajów o różnych prawach.

Co o tym wszystkim sądzicie, czy nowa platforma ma jakąś szansę na sukces? Dobrym pomysłem było by np. umożliwienie graczom wystawienie swoich przedmiotów za wspomniane wyżej monety.

@Aktualizacja – Pojawił się oficjalny artykuł na ten temat: Klik

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij