MyLoot – Nowa platforma od My.com

Witajcie,

Dzisiaj My.com wystartowało z nową platformą o nazwie MyLoot. Czy jest to odpowiedź na rosyjskiego LootDoga? Nie do końca.

W skrócie, jest to po prostu kolejny sklep, w którym gracze mogą kupować przedmioty do gier zarządzanych przez wydawcę. Niemniej jednak, jest jedna rzecz, która odróżnia tą platformę od dostępnego do tej pory sklepu.

Mowa tutaj o coins (monetach), które są częścią programu lojalnościowego. Przy zakupie przedmiotów za gotówkę dostajemy właśnie wspomniane wyżej monety (możemy je również zdobyć w różnego rodzaju wydarzeniach i konkursach), które następnie możemy wymienić na inne przedmioty dostępne za tą „walutę„.

Na start każdy z graczy otrzymał 60 monet, możecie za nie kupić skrzynkę z insygniami.

A co z ciekawszą częścią, którą oferuje LootDog, czyli możliwością odsprzedaży przedmiotów przez graczy? No cóż… u nas coś takiego się nie pojawi ponieważ w grę wchodzi zbyt wiele krajów o różnych prawach.

Co o tym wszystkim sądzicie, czy nowa platforma ma jakąś szansę na sukces? Dobrym pomysłem było by np. umożliwienie graczom wystawienie swoich przedmiotów za wspomniane wyżej monety.

@Aktualizacja – Pojawił się oficjalny artykuł na ten temat: Klik

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij